Color scheme:

Table tennis - 7. kolo pingpongové ligy 2017 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2017-7-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2017.

Start
Wed 26. 07. 6:00 PM
State
Closed
Available
8
Max. players/teams
24

Place

Stolní Tenis & Hravý Bar
Václavská 6
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Stolní Tenis & Hravý Bar

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.hruzic (Marek Hrůza)701834
11
25
2.tajda (Zbyněk Tajovský)611711
14
24
3.Tom384 (Tomáš Horázný)521517
25
23
4.Barbar (Petr Barvínek)431500
13
22
5.Správce (Tomáš Kejla)431490
6
21
6.RS (Roman Streit)431341
11
20
7.Plichta (Rosťa Geržičák)431410
17
19
8.Romzan (Roman Zetka)431508
5
18
9.koStka (Karel Teplý )341465
-3
17
10.Dako (David Konečný)341365
-3
16
11.Obyš (Ivo Frehar)341463
-5
15
12.labirhm (Miroslav Hříbal)341375
-6
14
13.Gibbon (Radovan Beňo)341230
9
13
14.senior (Miloslav Petřík)251417
-51
12
15.jakubhornak0 (Jakub Horňák)161347
-68
11
16.volný los (volný los)071136
-20
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
Plichtavolný los
-3
11:6 11:6
-5
tajdahruzic
5
10:12 7:11
-9
jakubhornak0RS
6
11:9 5:11 7:11
8
Tom384Romzan
-8
13:11 11:7
5
ObyšDako
-5
11:3 11:6
5
SprávceGibbon
-3
11:5 11:4
9
koStkalabirhm
-6
11:9 11:7
7
Barbarsenior
-12
11:6 11:6

2. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
ObyšPlichta
-6
11:6 11:4
4
tajdaRomzan
-4
11:0 11:3
7
BarbarSprávce
-12
11:7 11:8
2
hruzicTom384
-2
11:6 11:7
5
DakoGibbon
-5
11:6 11:8
4
seniorvolný los
-2
11:6 11:6
-5
RSkoStka
8
7:11 4:11
-14
jakubhornak0labirhm
8
5:11 7:11

3. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-15
seniorPlichta
9
6:11 2:11
-2
GibbonRomzan
2
4:11 11:13
-7
ObyšBarbar
7
9:11 9:11
5
Tom384labirhm
-5
11:6 11:7
5
jakubhornak0volný los
-3
11:6 11:6
3
tajdaSprávce
-6
11:6 11:5
2
hruzickoStka
-3
11:7 11:5
8
RSDako
-8
11:7 11:7

4. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
Gibbonvolný los
-6
11:6 11:6
7
Romzansenior
-11
11:6 11:6
-10
jakubhornak0Správce
10
7:11 6:11
-3
Dakolabirhm
3
11:13 11:7 12:14
2
Barbarhruzic
-2
11:9 7:11 7:11
-9
koStkaPlichta
5
11:7 10:12 9:11
-3
Obyštajda
3
9:11 3:11
-4
RSTom384
4
9:11 7:11

5. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
RomzanSprávce
-6
12:10 10:12 11:9
4
tajdaTom384
-4
11:7 11:8
11
Gibbonjakubhornak0
-19
11:5 11:3
-5
DakokoStka
9
6:11 3:11
-9
BarbarPlichta
9
8:11 8:11
-3
RSlabirhm
3
6:11 11:7 10:12
8
Obyšsenior
-12
11:3 11:4
1
volný loshruzic
1
6:11 6:11

6. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
tajdakoStka
-5
11:3 11:7
7
RomzanObyš
-7
11:6 11:8
-7
BarbarTom384
7
6:11 8:11
1
hruzicPlichta
-1
11:9 11:8
-2
labirhmSprávce
3
8:11 11:9 4:11
-11
jakubhornak0senior
11
12:14 1:11
5
RSGibbon
-5
14:12 11:2
3
Dakovolný los
-3
11:6 11:6

7. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
hruzicRomzan
-2
11:7 11:7
2
tajdaPlichta
-2
11:6 11:4
7
Tom384koStka
-12
11:6 11:8
-7
ObyšSprávce
12
5:11 6:11
10
Dakosenior
-16
11:6 11:6
-10
jakubhornak0Barbar
6
3:11 3:11
-7
labirhmGibbon
7
11:6 7:11 9:11
4
RSvolný los
-4
11:6 11:6

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Barbar Petr Barvínek

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

hruzic Marek Hrůza

jakubhornak0 Jakub Horňák

koStka Karel Teplý

labirhm Miroslav Hříbal

Obyš Ivo Frehar

Plichta Rosťa Geržičák

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

senior Miloslav Petřík

Správce Tomáš Kejla

tajda Zbyněk Tajovský

Tom384 Tomáš Horázný

volný los volný los