Tenis - čtyřhry - Tenisové 4hry Chrlice + dětský turnaj

Turnaj se bohužel nepodařilo obsadit.

Start
Sat 15. 08. 9:30 AM
State
Zrušen
Available
-
Max. players/teams
-
Přátelé tenisu, srdečně vás zveme na tenisový turnaj 4her do Chrlic. Přihlašují se jednotlivci. Parťáka si můžeš domluvit předem nebo ti jej vybereme až na turnaji. Kdo bude chtít, může odehrát každý zápas s jiným spoluhráčem. Jako bonus nabízíme možnost zapojit vaše děti do turnaje dětí do 10 let a rodičů!

Propozice

Hrajeme švýcarským systémem na jeden set - každý pár odehraje 5 kol/setů. Jednotlivé zápasy losujeme tak, aby byly vyrovnané. Průběžné výsledky budou online a prezentovány na TV. Trofeje a ceny od Sportobchodu pro nejlepší. Zajištěno drobné pohoštění, čepujeme Hauskrecht.

Bonus - dětský turnaj

Jako bonus máte možnost vzít s sebou svoje ratolesti a zapojit je do tenisového turnaje dětí do 10 let a rodičů. Děti budou hrát singla, případně debla s rodičem. Úroveň dítěte nerozhoduje - hlavní je chuť si zahrát. Turnaj zahájíme od 9:00, ukončení cca 14h. Čas i herní systém budou upřesněny podle zájemců. Máte zájem o účast? Do poznámky k přihlášce na turnaj napište počet dětí nebo se případně můžete obrátit přímo na pořadatele: Petr Pavlík, pmpavlik@gmail.com, 606 163 109

Těšíme se na Vás a skvělou zábavu. Vaše Multiliga.

Place

Tenisový klub Chrlice
Blűmlova
Brno
643 00

Více informací o sportovním areálu: Tenisový klub Chrlice

Organizer

Michal Černý

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Michal Černý. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.