Sportobchod.cz Tenis Cup 2022 - dvouhry

Pořádáme tenisové turnaje započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 5-6 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Turnaje jsou vhodné pro hráče všech výkonostních kategorií bez ohledu na to, zda již MULTILIGU hraješ nebo ne. Přihlásit se můžeš kdykoliv. Těšíme se na tebe :-)

Červnové Chrlice Open - pokročilí

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 6/5/2022. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. DanielBelohlavek (Daniel Bělohlávek)
  2. pawel (Pavel Tůma)
  3. marek1 (marek mojak)

Květnové Chrlice Open - pokročilí

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 5/22/2022. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. Kubis (Martin Kubát)
  2. marek1 (marek mojak)
  3. cicipuss (Tomáš Blažej), Džejdžej (Jan Jacko)

Květnové Chrlice Open - začátečníci a mírně pokročilí

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 5/22/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. RomaX (Roman Maršalík)
  2. David_93 (David Kňourek)
  3. Marcelo98 (Marcelo Uribe)

2hry v Kohoutkách 2022

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 4/2/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. marek1 (marek mojak)
  2. cicipuss (Tomáš Blažej)
  3. Hynek (Hynek Šrenk)

2hry v Kohoutkách 2022

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 3/5/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. DanielBelohlavek (Daniel Bělohlávek)
  2. #blato (Tomas Blazej)
  3. marek1 (marek mojak)

První 2hry 2022

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 2/5/2022. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. #blato (Tomas Blazej)
  2. hruzic (Marek Hrůza)
  3. marek1 (marek mojak)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaFebMarAprMayJunPoints
1.marek1 (marek mojak)173761 2623312523128
2.Džejdžej (Jan Jacko)1724-46 25-25231689
3.DanielBelohlavek (Daniel Bělohlávek)1692104 -2523-2674
4.#blato (Tomas Blazej)180225 2924---53
4.cicipuss (Tomáš Blažej)160351 --3023-53
6.Gerd (Gerhard Lucassen)1593-20 2219--1152
7.RoVa (Rostislav Václavíček)153349 -2227--49
8.Kubis (Martin Kubát)178113 ---262248
9.Brok (Bronislav Kudr)16265 23-22--45
9.Enes23 (Enes Tupkovic)1416-53 10121013-45
9.Hewitt (Vít Herman)1478-11 -161514-45
12.Cenda (Přemysl Cendelín)1663-2 --2420-44
13.Market (Markéta Štrychová)13903 11-1319-43
14.Fedex (Honza Ondráček)1475-29 14-1711-42
14.Marcelo98 (Marcelo Uribe)151531 --2121-42
16.Berny (Michal Bernát)158917 ---192039
17.David_93 (David Kňourek)152310 -13-22-35
17.Pipo (Ondrej Pirochta)1508-18 19-16--35
19.MartinaN (Martina Neuročná)1429-15 -20-12-32
20.Hynek (Hynek Šrenk)159713 --29--29
21.Boris2 (Jiří Geci)15903 --28--28
21.Craig_D (David Šiller)1432-21 -1711--28
21.hruzic (Marek Hrůza)17559 28----28
21.Kuba Zich (Jakub Zich)1459-2 ---151328
25.ZISKY (Michal Černý)1437-14 13--13-26
26.pawel (Pavel Tůma)173125 ----2525
27.Bořil (Miloslav Bořil)157016 22----22
27.RomaX (Roman Maršalík)149244 ---22-22
29.SecondKyrgios (Denis Maršalík)148638 ---20-20
30.KubaSrenk (Kuba Srenk)1571-12 --19--19
30.stoupard (Pavel Tupec)146820 ----1919
32.Andrea (Andrea Bujáčková)14861 ---18-18
32.kilo (Petr Honzík)14892 --18--18
32.TT (Tomáš Tauš)15050 ---18-18
32.zdon (Zdeněk Ondráček)15195 -18---18
36.FogniniX (Michal Cerveny)14951 ---17-17
36.JANX (Jan Čonka)1621-8 ----1717
36.Lardoop (Tomáš Rebl)14915 17----17
36.RADYS (RADOVAN SMEJKAL)147931 ---17-17
40.DrahosHerzan (Drahoš Herzán)1507-3 16----16
40.Jéňa (Jan Koláček)1561-9 -16---16
40.Lucky (Roman Pořízek)1460-7 ---16-16
40.Milan011 (Milan Djakovic)146618 ---16-16
44.Jonasbey (Jonas Beyer)1446-2 ---14-14
44.Krusty (Tomáš Juříček)13531 ---14-14
44.LukasPolak (Lukáš Polák)151163 ----1414
44.Mirek1978 (Miroslav Brožek)15221 ----1414
48.Ledňáček říční (Pavel Vranka)152115 ----1313
48.Romiqus (Roman Pavlinec)14922 ----1313
50.Gregi (David Gregorovič)1423-17 --12--12
50.michmich (Michal Zach)1400-5 ----1212
52.LumirSik (Lumír Šik)1423-20 ----1111
52.MaraDoma (Marek Nekuda)1429-30 -11---11
52.swagmiko (Michal Hlaváč)1377-30 ---11-11
55.Brnas (Tomáš Matulka)1453-17 ----1010
55.Mendel (Lubomir Mendel)1395-60 ----1010
55.rosnicky (Ivana Jordánková)1375-62 -10---10
55.Šimin (Pavel Šimek)1305-53 ---10-10
55.Wamin (Viktor Mnich)1491-61 ---10-10