Color scheme:

Sportobchod Tenis 2020

Série turnajů v tenise s celkovým vyhodnocením na konci každého ročníku.

Fiktivní turnaj pro e-mailing :)

Turnaj se odehraje v Sportovní areál TennisLinden.

Start
Thu 31. 12. 9:30 AM
Join until
Thu 31. 12. 10:00 AM
Free places
0
Max. players
0

2hry MULTILIGY-TESLA Cup 2020

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Tesla Brno 8/1/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Time off (Tomáš Schromm)
  2. Cenda (Přemysl Cendelín)
  3. Gerd (Gerhard Lucassen)

Andy 30 Cup

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 6/28/2020. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Federer1997 (Michal Červený )
  2. Medo (Jozef Medvecky)
  3. Lucky (Roman Pořízek)

Masters MULTILIGY v Chrlicích

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 6/28/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. pawel (Pavel Tůma)
  2. Kubis (Martin Kubát)
  3. Ado (Andrej Chalás)

Dvouhry MULTILIGY na Kraví hoře

Turnaj se odehrál v Tenisový areál Kraví hora 6/6/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Time off (Tomáš Schromm)
  2. Kubis (Martin Kubát)
  3. Behoun (Radek Běhavý)

Masters MULTILIGY - Chrlice Jara

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 5/30/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Luque (Lukáš Veselík)
  2. DanielBelohlavek (Daniel Bělohlávek)
  3. Teriyaki (Lukáš Němčanský)

Covid OUT Fit

Turnaj se odehrál v Tenisový areál Kraví hora 5/16/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. pawel (Pavel Tůma)
  2. Džejdžej (Jan Jacko)
  3. marek1 (marek mojak)

Dvouhry MULTILIGY v Kohoutovicích

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 3/7/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Teriyaki (Lukáš Němčanský)
  2. marek1 (marek mojak)
  3. Gerd (Gerhard Lucassen)

Dvouhry MULTILIGY v Kohoutovicích

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 2/15/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. marek1 (marek mojak)
  2. Teriyaki (Lukáš Němčanský)
  3. miro_svk (Miroslav Murín )

OrderPlayer/teamRatingRating deltaFebMarAprMayJunJulSepPoints
1.Teriyaki (Lukáš Němčanský)179722 3130-52--40153
2.Gerd (Gerhard Lucassen)160239 1728-46-2829148
3.miro_svk (Miroslav Murín )1711-12 29--4329-41142
4.marek1 (marek mojak)169450 3229-4024--125
5.cicipás (Tomáš Blažej)153931 2624-3222-18122
6.Boris2 (Jiří Geci)158745 ---38192340120
7.JANX (Jan Čonka)155263 ---4928-36113
8.Fedex (Honza Ondráček)1519-29 1418-2825-23108
9.Djoki (Jaroslav Komárek)167329 2825-50---103
10.Time off (Tomáš Schromm)186070 ----283042100
11.Kuba Zich (Jakub Zich)146012 ---3618202094
12.Hewitt (Vít Herman)1447-56 1014-2413161390
12.hupsdosite (Petr Veselský)1445-74 1122-281019-90
14.Federer1997 (Michal Červený )1434-47 -16-1916161986
15.Berny (Michal Bernát)156418 ---342326-83
16.Džejdžej (Jan Jacko)167728 ---42--4082
17.pawel (Pavel Tůma)170556 ---4232--74
17.RadekSmejkalMl (Radek Smejkal)155526 ---48--2674
19.Bořil (Miloslav Bořil)159750 ---4725--72
20.Kubis (Martin Kubát)174123 ----31-3566
21.Thomas (Tomas Komarek)16311 23--41---64
22.Jsemot (Martin Staněk)14517 ---38--2563
23.Rovenius (Michal Rovenský )14901 ---30--2858
23.ZISKY (Michal Černý)1464-13 ----16103258
25.Bronek (Bronislav Kudr)1608-16 ---35-22-57
25.Isner (Pavel Marek)155550 ---3720--57
27.Jura_007 (Jiri Vejrosta)148211 1622---18-56
28.Ado (Andrej Chalás)1741-1 ----3025-55
28.kapsandi (Dušan Kvaska)1539-11 ---31--2455
28.Koky (Mirek Kokeš)156833 20--35---55
31.Luque (Lukáš Veselík)161967 ---54---54
32.DanielBelohlavek (Daniel Bělohlávek)154859 ---53---53
32.MRkhachanov (Dominik Novotný)1458-31 -19-34---53
34.kilo (Petr Honzík)1500-3 -18-30---48
35.Krusty (Tomáš Juříček)1379-9 ---1713-1646
35.mondieaux (Jan Modlitba)152412 ---46---46
37.Mischa (Michaela Měřínská)1410-15 ---3411--45
38.vojta99 (Vojtěch Kolář)14963 ---2617--43
39.RadekSmejkal (Radek Smejkal)15553 ---41---41
40.michalr (Michal Rehak)1486-9 ---1323--36
40.Radyal12 (Radovan Kučera)15270 ---36---36
42.Ledňáček říční (Pavel Vranka)15912 ------3434
43.david68 (David Hořínek)152132 ------3131
43.dejvis (David Silny)152320 ------3131
43.Plichta (Rosťa Geržičák)1515-33 ---1912--31
46.Olča (Oldřich Belžík)1557-6 ---30---30
47.Cenda (Přemysl Cendelín)161725 -----29-29
47.Šimin (Pavel Šimek)1357-6 -12----1729
49.dalboa (Dalibor Planý)150718 ----26--26
49.DanielNavratil (Daniel Navrátil)155512 -26-----26
49.DvoracekL2 (Luboš Dvořáček)1314-80 ---13-13-26
49.Medo (Jozef Medvecky)140910 ---1115--26
53.Behoun (Radek Běhavý)153647 ----25--25
53.clarsik (michal šmíd)1475-9 ---25---25
53.Misiacik (Michal Šimurka)16098 25------25
56.Erikbocko (Erik Bocko)15406 -----24-24
56.zdon (Zdeněk Ondráček)1506-15 ---24---24
58.Soukop (Jiří Soukop)14946 -23-----23
58.xvyw888 (Vojtěch Zbořil )151627 ----23--23
60.Codde (Martin Meszaros)1511-5 ------2222
60.Jéňa (Jan Koláček)15377 22------22
62.Ariana (Ariana Habrová)1236-18 ----11-1021
62.Ivogusa (Ivo Kučera)1373-33 -10----1121
64.zajdapv (Jakub Zajíček)150516 ----20--20
65.Craig_D (David Šiller)1465-4 19------19
65.pode (Jan Podešva)150617 ----19--19
67.Andrea (Andrea Bujáčková)1374-7 ---18---18
67.Pošťák (Martin Bárta)1585-23 ---18---18
69.FilipMiticky (Filip Mitický)1441-9 -----17-17
69.Hříšník (Jannick Sinner)1481-8 ----17--17
71.MajkSpirit (Mária Matejčíková)1478-11 ----16--16
72.Charlly (Karel Jelínek)1488-41 ---14---14
72.Lucky (Roman Pořízek)149519 ----14--14
72.mates1 (Tomáš Matoušek)1549-30 ------1414
72.muster (Vladimír Hubka)1510-11 ----14--14
72.Pacička (Marek Hrůza)14901 ----14--14
72.Péáté (Patrícia Drobná)1473-16 ----14--14
78.LuckaSlofova (Lucie Šlofová)1411-26 -13-----13
78.milosmilos (Miloš Procházka)1431-14 13------13
78.PepaMonteBu (Josev Rexa)1477-12 ----13--13
81.Castor_Troy (Robert Dvořák)1467-8 ----12--12
81.Martin82 (Martin Latta)1474-15 ----12--12
81.michmich (Michal Zach)1390-16 ------1212
81.vlada (Vladimír Bednář)1426-24 -----12-12
85.Hrouzic (Jan Hrouzek)1414-28 -11-----11
85.Maru (Mária Müllerová)1447-42 ----11--11
85.petrondroušek (Petr Ondroušek)1428-22 -----11-11
88.Dubša66 (Luděk Dubšík )1401-33 ---10---10
88.Gregi (David Gregorovič)1444-35 ----10--10
88.RichardMat (Richard Matyšek )1414-75 ----10--10