05.08.2011 0:28:33 admin

Výsledky prvního badmintonového turnaje MULTILIGY (2.4.2011, hala Sprint Brno)

V sobotu 2. dubna 2011 proběhl první amatérský badmintonový turnaj MULTILIGY. V brněnské hale Sprint se sešlo 16 soutěžících, kteří byli rozlosováni do čtyřčlenných skupin, ze kterých první tři umístění hráči postoupili do vyřazovacích bojů a zbývající hráči hráli skupinu o umístění. Z celkového vítězství se po velké finálové bitvě radoval Jean van Coppenolle, druhé místo obsadil David Kolesár a triumf ostravských hráčů korunoval třetím místem Petr Šeliga. Blahopřejeme!

turnaj

turnaj
Celkové pořadí 1. Jean van Coppenolle 2. David Kolesár 3. Petr Šeliga 4. Pavel Neumann 5. Radek Kolesár 6. Pavel Grošov 6. Robert Holeksa 8. Jaroslav Fejfar 9. Adam Auermuller 10. Petr Horák 11. Jarek Zelinka 11. Mirek Esterka 13. Lenka Ulipová 14. Martin Masár 15. Michal Viklický 16. Jana Dvorská Výsledky skupin