Barevné schéma:

Stolní tenis - 12. kolo pingpongové ligy 2018 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-12-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
10.12.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
2 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)701837
30
29
2.Honza (Jan Dvořák)612001
2
28
3.Polot (Tomáš Poloni)521687
13
27
4.Bobeš (Roman Polák)431542
-1
26
5.Správce (Tomáš Kejla)431648
-7
25
6.Zedna (Petr Zednik)431719
-8
24
7.Bažin (Ondřej Svoboda)431482
31
23
8.RS (Roman Streit)431551
3
22
9.MilanPi (Milan Pišl)431409
6
21
10.Gibbon (Radovan Beňo)431428
5
20
11.Dako (David Konečný)341355
9
19
12.PetraS (Petra Skrutková)341366
16
18
13.koStka (Karel Teplý )341446
-12
17
14.Chemik (Jiří Pryček)341319
3
16
15.labirhm (Miroslav Hříbal)341312
4
15
16.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)251300
-1
14
17.miKers13 (michal caletka)251179
2
13
18.Krusty (Tomáš Juříček)251246
-11
12
19.Lukyno (Lukáš Řehůřek)251270
-13
11
20.Jirka45 (Jiří Prokeš)161332
-78
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
RSJirka45
-8
11:4 11:3
-3
LukynoBobeš
3
3:11 8:11
-5
PetraSkoStka
5
3:11 7:11
-2
labirhmSprávce
2
2:11 3:11
4
GibbonBažin
-7
7:11 11:9 11:6
-2
ChemikPolot
2
5:11 6:11
-1
SašetkaaLukas12
1
5:11 2:11
1
HonzaDako
1
11:4 11:6
1
ZednamiKers13
-1
11:6 11:6
5
MilanPiKrusty
-5
11:4 11:5

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
6
labirhmJirka45
-10
7:11 11:8 11:5
2
SprávceRS
-2
10:12 11:7 11:7
7
SašetkaaKrusty
-7
11:9 11:9
2
Lukas12MilanPi
-1
11:4 11:2
1
HonzakoStka
-1
11:2 11:7
-7
LukynoChemik
7
9:11 4:11
7
PetraSDako
-7
11:5 12:10
2
ZednaGibbon
-2
11:5 11:6
5
PolotBobeš
-5
11:7 15:13
4
BažinmiKers13
-3
11:7 11:4

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
9
Lukas12Honza
-8
11:9 8:11 11:7
7
KrustyJirka45
-11
4:11 11:9 11:8
6
DakoLukyno
-6
11:8 11:7
-9
MilanPiPetraS
9
7:11 8:11
-5
RSPolot
5
5:11 10:12
2
ZednaSprávce
-2
11:9 4:11 11:8
-9
BobešBažin
16
5:11 9:11
-5
miKers13labirhm
5
11:13 5:11
-1
SašetkaaGibbon
1
11:8 7:11 2:11
10
ChemikkoStka
-10
11:9 11:6

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
10
LukynoJirka45
-17
11:7 11:8
-5
PolotLukas12
6
5:11 6:11
-2
miKers13Krusty
2
11:13 13:11 9:11
-3
DakoMilanPi
3
8:11 16:14 8:11
3
RSSašetkaa
-3
11:7 16:14
7
PetraSChemik
-7
12:10 11:7
-3
ZednaHonza
3
11:13 7:11
6
BobeškoStka
-6
11:6 11:6
13
BažinSprávce
-8
11:9 7:11 11:9
-5
labirhmGibbon
5
3:11 3:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
miKers13Jirka45
-1
11:9 8:11 10:12
7
Lukas12Zedna
-6
11:3 11:8
2
HonzaPolot
-2
11:5 11:5
-6
Krustylabirhm
6
4:11 10:12
-4
LukynokoStka
4
3:11 3:11
4
RSBobeš
-4
13:11 7:11 11:4
-5
PetraSBažin
9
3:11 9:11
7
DakoSašetkaa
-7
11:8 11:8
6
MilanPiChemik
-6
11:6 11:9
3
SprávceGibbon
-3
11:3 11:9

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
PolotZedna
-5
5:11 11:7 11:8
1
KrustykoStka
1
13:11 12:14 7:11
6
miKers13Lukyno
-6
11:7 7:11 11:4
10
SašetkaaJirka45
-16
11:4 11:6
1
RSPetraS
1
11:5 5:11 11:4
-4
DakoChemik
4
9:11 11:8 6:11
2
HonzaSprávce
-2
11:9 11:6
5
BobešGibbon
-5
11:8 11:6
-3
BažinLukas12
2
3:11 6:11
5
MilanPilabirhm
-5
11:8 11:8

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
3
LukynoKrusty
-3
13:15 11:9 11:7
-15
Jirka45Dako
9
0:11 11:13
-3
RSLukas12
3
8:11 1:11
1
HonzaBažin
-1
11:2 11:9
2
PetraSSprávce
-2
11:9 7:11 4:11
1
Zednalabirhm
-1
11:4 11:6
3
PolotMilanPi
-3
11:4 11:4
3
BobešChemik
-3
13:11 11:2
6
miKers13Sašetkaa
-6
11:4 4:11 14:12
-5
koStkaGibbon
5
11:6 9:11 9:11

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bažin Ondřej Svoboda

Bobeš Roman Polák

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

Jirka45 Jiří Prokeš

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

Lukas12 Lukáš Mrkvica

Lukyno Lukáš Řehůřek

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Správce Tomáš Kejla

Zedna Petr Zednik