Color scheme:

Sportobchod Badminton čtyřhry 2018

Série turnajů v badmintonových čtyřhrách s celkovým vyhodnocením na konci každého rocníku.

OrderPlayer/teamRatingJanFebMarAprJunNovDecPoints
1.HAKO (Jan Kománek, Petr Havránek)1500--231819161490
2.Paudrs (Petra Tetivová, Erik Prášek)1507-13141010-1158
3.ROMÁG (Magda Krejčí, Roman Vatka)150019-21-14--54
4.boys (Daniel Zvolský, Libor Komarik)146418-1613---47
5.Au (Broněk Melichar, Daniela Janečková)1500171512----44
6.Drevaci (Anna Všetečková, Radek Borský)150021-22----43
7.Psycho (Katka Krebsová, Rosťa Geržičák)150014--1212--38
8.Los Hašteros (Tomáš Hökl, Petr Peňáz)1500-1420----34
9.Čerstvá síla (Martin Lávička , Pavel Havlát)1597-----171229
10.Elis tým (Pavel Ženatý, Radek Chrápavý)1500-----141327
11.Iva a Honza (Iva Hercegová, Jan badin)150013--11---24
12.Volný los - pár (Volný Los 2, volný los)150012-10----22
13.Multiliga Crowd (Rosťa Geržičák, Tomáš Juříček)1449-----111021
14.BMW (Lenka Janošíková, Radek Borský)1500----20--20
14.žampióni (Jakub Jonszta, Marek Hrůza)150020------20
16.HonimiLove (Jiří Lev, Radim Jaroušek)1500--19----19
17.PEPA team (Petr Kuchta , Pavel Grošov)1507--18----18
17.Šuby (Vladislav Hetfleiš, Marcela Šubertová)1500----18--18
19.DDP (Petr Krul, Petr Havránek)1571-17-----17
19.Juku (Juraj Klačanský, Petr Krul)1500---17---17
19.Klouby na houby (Daniel Neuwirth, Rosťa Geržičák)1515--17----17
19.Náznak síly (Pavel Havlát, Radim Jaroušek)1500----17--17
23.Auvajs (Radek Borský, Daniela Janečková)1500---16---16
23.Drtivý úder (Michal Svoboda, Pavel Havlát)150016------16
23.GP team (Pavel Grošov, Pavel Grošov)1513----16--16
23.SUCHEJ UNOR KONCI (Iva Krejčířová, Petr Maistryszin)1500-16-----16
27.ČERNÁ MAGIE (Daniela Janečková, Petr Maistryszin)1500----15--15
27.Dream tým (Hanka Křikavová, Petr Maistryszin)150015------15
27.DRUHÝ POKUS (Lucie Jakrlova, Petr Maistryszin)1500--15----15
27.Faux pas (Pavel Grošov, Daniela Janečková)1500-----15-15
27.KRUGER (Miroslav Geršl, Lucie Krulová)1500---15---15
32.Mesaco (Jaroslav Pumprla, Petr Kuchta)1450---14---14
33.No a Co (Roman Procházka, Broněk Melichar)1500----13--13
33.Ňumisovi (Monika Neumannová, Pavel Neumann)1500-----13-13
33.Wasabi (Pavel Havlát, Stanislav Havlát)1383--13----13
36.BAaKU (Barbora Jůzová, Jakub Jonszta)1500-----12-12
36.Duplex Perplex (Jakub Lepič, Daniel Neuwirth)1507-12-----12
38.Čolci (Michal Přikryl, Petra Kroupová)150011------11
38.Džem a Marmeláda (Radek Havlát, Petra Machalová)1500--11----11
38.PERNIKAŘI (Jan Svoboda, Kateřina Halámková)1500----11--11
38.Petrbl11 (Martin Šedý, Petr Bilek)1500-11-----11
42.kaso (Pavel Kavan, Rudolf Sobotka)150010------10
42.Old Black Zepp Dogs (Michal Měřínský, Stanislav Zajíček)1500-10-----10
42.Rum a Borovice (Vítězslav Šubrt, Stanislav Havlát)1500-----10-10