Barevné schéma:

Stolní tenis - 12. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-12-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
17.12.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
2 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)801855
18
29
2.Správce (Tomáš Kejla)621667
19
28
3.mahro (Martin Mahrík)621687
12
27
4.Radek_isa (Radek Iša)531577
2
26
5.Zedna (Petr Zednik)531707
-12
25
6.Holy (František Holoubek)531543
-18
24
7.PetraS (Petra Skrutková)531417
51
23
8.Voky (Václav Vokálek)441494
1
22
9.Bláža61 (Milan Blaškovič)441487
11
21
10.MilanPi (Milan Pišl)441400
-9
20
11.Pavca (Pavel Dobřenský)441409
5
19
12.LukeB (Lukas Bartosek)441450
-15
18
13.Dako (David Konečný)441375
20
17
14.Plichta (Rosťa Geržičák)441420
10
16
15.Macek (Kuba Nosek)441338
16
15
16.Chemik (Jiří Pryček)351307
-12
14
17.david68 (David Hořínek)261418
-25
13
18.miKers13 (michal caletka)261177
-2
12
19.Jirka45 (Jiří Prokeš)171250
-82
11
20.volný los (volný los)08771
-2
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
Bláža61Dako
-5
11:5 11:7
-2
Chemikmahro
2
3:11 4:11
-1
david68Lukas12
2
1:11 2:11
5
PetraSPavca
-5
10:12 11:4 11:6
7
PlichtaRadek_isa
-7
11:9 4:11 11:7
6
SprávceHoly
-6
11:7 11:5
-13
Jirka45Macek
8
9:11 5:11
-2
miKers13LukeB
4
10:12 14:16
-2
MilanPiZedna
2
5:11 6:11
1
Vokyvolný los
1
11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-4
DakoHoly
4
5:11 4:11
6
PetraSVoky
-6
11:13 11:7 11:9
5
Lukas12mahro
-4
11:4 11:1
2
SprávceMacek
-2
11:5 11:4
1
volný losdavid68
1
9:11 9:11
-6
ChemikMilanPi
6
10:12 6:11
3
ZednaBláža61
-3
11:6 11:6
4
LukeBPlichta
-3
6:11 11:6 11:9
-18
Jirka45miKers13
11
5:11 5:11
-4
PavcaRadek_isa
4
8:11 6:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
Lukas12Správce
-4
11:5 11:6
-6
david68Macek
6
11:9 10:12 10:12
-13
ZednaPetraS
13
11:13 11:13
8
PavcaMilanPi
-8
13:11 11:6
-1
volný losDako
1
9:11 9:11
8
ChemikJirka45
-13
11:6 11:5
-6
Bláža61Holy
6
9:11 5:11
-9
LukeBRadek_isa
5
2:11 13:15
-2
miKers13Voky
2
2:11 4:11
3
mahroPlichta
-3
11:4 11:9

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
Lukas12PetraS
-1
13:11 11:8
1
Jirka45volný los
-1
11:9 11:9
2
ZednaSprávce
-2
5:11 11:4 11:9
9
DakoMilanPi
-9
14:12 13:11
3
Radek_isaHoly
-3
9:11 11:9 11:9
2
Bláža61miKers13
-2
11:4 11:6
10
MacekLukeB
-17
11:9 12:10
-5
david68Pavca
5
11:9 10:12 6:11
1
Vokymahro
1
11:5 5:11 12:14
-2
ChemikPlichta
2
4:11 11:9 7:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-3
PetraSRadek_isa
3
5:11 5:11
-5
ZednaLukas12
6
6:11 11:13
6
Bláža61Pavca
-6
11:4 12:10
3
MilanPimiKers13
-3
11:7 11:6
-2
Macekmahro
2
4:11 7:11
9
LukeBDako
-5
11:6 11:6
-9
Jirka45david68
5
2:11 4:11
-2
VokyHoly
2
16:18 11:8 5:11
1
Chemikvolný los
-1
11:9 11:9
3
SprávcePlichta
-3
11:7 11:4

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
3
Lukas12Radek_isa
-3
11:2 11:6
-1
volný losmiKers13
1
9:11 9:11
6
PavcaJirka45
-10
12:10 11:8
8
mahroZedna
-8
11:7 12:10
4
SprávceBláža61
-4
12:10 11:1
-7
MacekPetraS
7
9:11 6:11
-9
LukeBHoly
5
9:11 8:11
-6
DakoPlichta
6
7:11 8:11
-8
david68MilanPi
8
9:11 9:11
4
VokyChemik
-4
11:6 11:3

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
Lukas12Voky
-2
11:3 11:6
-8
mahroSprávce
8
6:11 7:11
1
ChemikmiKers13
-1
3:11 11:3 13:11
6
Bláža61Radek_isa
-6
11:7 9:11 11:9
1
Macekvolný los
-1
11:9 11:9
-5
LukeBZedna
3
7:11 8:11
-12
Jirka45Dako
7
2:11 4:11
8
PetraSMilanPi
-8
11:8 11:8
-8
david68Plichta
8
9:11 9:11
-1
PavcaHoly
1
11:8 8:11 9:11

8. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
Lukas12Plichta
-1
11:4 11:6
2
SprávcePetraS
-2
11:5 11:6
1
miKers13Dako
1
11:7 7:11 7:11
-5
Holymahro
5
7:11 8:11
-3
Bláža61Voky
3
11:9 9:11 9:11
-3
MacekRadek_isa
3
9:11 8:11
8
LukeBJirka45
-8
11:6 11:6
3
Zednadavid68
-3
11:9 11:9
1
MilanPivolný los
1
11:9 11:9
2
PavcaChemik
-2
11:5 5:11 11:4

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Dako David Konečný

david68 David Hořínek

Holy František Holoubek

Chemik Jiří Pryček

Jirka45 Jiří Prokeš

Lukas12 Lukáš Mrkvica

LukeB Lukas Bartosek

Macek Kuba Nosek

mahro Martin Mahrík

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

Plichta Rosťa Geržičák

Radek_isa Radek Iša

Správce Tomáš Kejla

Voky Václav Vokálek

volný los volný los

Zedna Petr Zednik