Barevné schéma:

Stolní tenis - 10. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-10-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
29.10.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
2 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.hruzic (Marek Hrůza)611947
8
29
2.volný los (volný los)61919
142
28
3.Honza (Jan Dvořák)522048
-19
27
4.Orel (Marek Orel)521792
1
26
5.Bobeš (Roman Polák)431525
29
25
6.Tom384 (Tomáš Horázný)431538
6
24
7.Obyš (Ivo Frehar)431622
-11
23
8.Polot (Tomáš Poloni)431676
13
22
9.Gibbon (Radovan Beňo)431451
20
21
10.RS (Roman Streit)431547
-13
20
11.Cannavaro5 (Marek Hrabal)321576
5
19
12.Zedna (Petr Zednik)341733
-11
18
13.Radek_isa (Radek Iša)341538
-11
17
14.Bre2 (Jiří Břenek)341353
3
16
15.labirhm (Miroslav Hříbal)341281
9
15
16.Chemik (Jiří Pryček)251329
10
14
17.Dako (David Konečný)251337
-11
13
18.Pavca (Pavel Dobřenský)251416
-36
12
19.Krusty (Tomáš Juříček)151227
-25
11
20.Ledňáček říční (Pavel Vranka)061315
-95
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
12
Cannavaro5RS
-12
11:9 13:11
4
ObyšDako
-4
11:9 11:4
1
HonzaBobeš
-1
11:4 11:6
4
PolotBre2
-4
11:4 11:6
10
Tom384Pavca
-10
11:7 11:7
-2
labirhmZedna
2
8:11 6:11
1
hruzicKrusty
1
11:6 11:8
-13
Radek_isaChemik
13
11:6 9:11 8:11
12
GibbonLedňáček říční
-12
11:6 11:5
1
Orelvolný los
1
11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-8
Bre2Bobeš
8
9:11 8:11
4
RSlabirhm
-4
11:6 11:8
-6
GibbonObyš
6
0:11 5:11
5
Cannavaro5Tom384
-5
5:11 13:11 11:8
2
OrelChemik
-2
11:3 11:6
-6
Zednahruzic
4
6:11 9:11
1
HonzaPolot
-2
11:3 11:6
-6
KrustyPavca
6
5:11 5:11
6
Radek_isaDako
-6
11:7 11:8
-24
Ledňáček říčnívolný los
24
1:11 9:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-9
RSPolot
9
6:11 10:12
-2
ObyšHonza
1
3:11 6:11
-23
Krustyvolný los
23
6:11 3:11
10
Bre2labirhm
-10
11:4 11:7
5
DakoChemik
-5
11:7 9:11 11:9
8
Cannavaro5Pavca
-8
11:8 11:5
-7
Orelhruzic
4
8:11 2:11
4
ZednaGibbon
-4
11:8 11:5
9
BobešLedňáček říční
-9
11:6 13:11
-6
Tom384Radek_isa
6
7:11 11:7 5:11

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
14
ChemikBre2
-14
11:8 12:10
-3
HonzaCannavaro5
5
6:11 12:10 11:6
25
volný losObyš
-25
11:8 11:6
1
hruzicRadek_isa
-2
11:8 11:8
11
RSTom384
-11
11:8 11:9
-9
Dakolabirhm
9
7:11 15:13 9:11
4
OrelBobeš
-4
11:8 11:3
10
ZednaPolot
-10
11:6 11:9
-18
Ledňáček říčníKrusty
18
6:11 6:11
-7
PavcaGibbon
7
4:11 11:8 5:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
6
hruzicHonza
-6
11:9 9:11 11:7
25
volný losCannavaro5
-25
11:5 11:8
3
ObyšRadek_isa
-3
9:11 11:7 11:2
6
Tom384Bre2
-6
11:3 11:4
-17
Ledňáček říčnílabirhm
17
9:11 9:11
4
RSBobeš
-4
11:4 9:11 11:8
9
DakoKrusty
-9
11:7 11:8
5
OrelZedna
-5
11:8 9:11 11:6
5
PolotGibbon
-5
11:5 11:6
2
PavcaChemik
-2
7:11 11:9 11:9

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-11
hruzicvolný los
19
11:13 11:7 5:11
-15
Ledňáček říčníBre2
15
6:11 9:11
-9
PavcaRadek_isa
9
4:11 9:11
Cannavaro5Krusty
-10
RSObyš
10
4:11 3:11
-7
DakoBobeš
7
7:11 11:13
-11
OrelPolot
11
11:7 5:11 8:11
-3
ZednaHonza
2
5:11 5:11
-1
Tom384Chemik
1
11:3 8:11 11:6
-7
labirhmGibbon
7
3:11 7:11

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
25
volný losHonza
-15
11:8 11:9
Ledňáček říčníCannavaro5
3
hruzicPolot
-4
11:5 11:6
-6
Krustylabirhm
6
8:11 11:9 8:11
-1
RSDako
1
8:11 12:10 11:8
-7
ObyšOrel
7
8:11 8:11
-13
ZednaTom384
13
7:11 11:8 15:17
14
BobešRadek_isa
-14
12:10 11:9
10
Bre2Pavca
-10
2:11 11:8 11:9
-9
ChemikGibbon
9
7:11 7:11

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bobeš Roman Polák

Bre2 Jiří Břenek

Cannavaro5 Marek Hrabal

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

hruzic Marek Hrůza

Chemik Jiří Pryček

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

Lukas12 Lukáš Mrkvica

Obyš Ivo Frehar

Orel Marek Orel

Pavca Pavel Dobřenský

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

RS Roman Streit

Tom384 Tomáš Horázný

volný los volný los

Zedna Petr Zednik