Barevné schéma:

Sportobchod Tenis 2018

Série turnajů v tenise s celkovým vyhodnocením na konci každého ročníku.

MULTILIGA - SportObchod CUP 2019

Turnaj se odehraje v Tennis Club Brno

Zahájení
26.01.2019 10:10
Přihlašovat se do
26.01.2019 10:00
Volných míst
3 (4 náhrad.)
Max. hráčů
20 (4 náhrad.)

550,00 Kč 525,00 Kč

MULTILIGA - SportObchod CUP 2018

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 03.02.2018

Turnaje se zúčastnilo 20 hráčů/týmů. Výsledky budou v nejbližší době doplněny.

PořadíHráč/týmRatingÚnoDubKvěČvnSrpZářLisProLedBody
1.Lukes (Lukáš Němčanský)1843--332128-2425-131
2.hupsdosite (Petr Veselský)1484-17261820161811-126
3.ZISKY (Michal Černý)1557-2135161726---115
4.Ledňáček říční (Pavel Vranka)1561--242018151410-101
5.Mickey (Martin Mikulášek )1558--38--2925--92
6.Gerd (Gerhard Lucassen)1490--28--2521--74
7.Berny (Michal Bernát)1527--31---2218-71
8.Krusty (Tomáš Juříček)1427-182110-20---69
9.kilo (Petr Honzík)1505--27-19--20-66
10.Luboš (Lubomír Trojčák)1554--36-29----65
11.Ado (Andrej Chalás)1788--34--27---61
12.Fedex (Honza Ondráček)1530-1526--17---58
13.Cenda (Přemysl Cendelín)1558--32-24----56
14.Kuba Zich (Jakub Zich)1441--13-13-1613-55
15.RadekSmejkal (Radek Smejkal)1558--25--28---53
16.RadekSmejkalMl (Radek Smejkal)1558--29--22---51
17.Zahry (Petr Zahradka)1631----26--22-48
18.Ariana (Ariana Habrová)1311-1012-1410---46
18.radste (Radek Štefan)1518-20--12--14-46
20.SalyB (Robert Salajka)1561------2023-43
21.Mischa (Michaela Měřínská)1444-1413-15----42
22.Jéňa (Jan Koláček)1490----25--16-41
22.Mára79 (Marek Pevný)1490-----2417--41
22.TT (Tomáš Tauš)1504--2912-----41
25.miro_svk (Miroslav Murín )1537------1921-40
25.stepařka (Karla Marková)1431--16-1113---40
27.Ricardo (Richard Foltýn)1490--2117-----38
28.hruzic (Marek Hrůza)1788--37------37
29.davidII (David Jochman)1476--15-19----34
29.ulicznik (Gustav Doležal)1450----1618---34
29.zdon (Zdeněk Ondráček)1488--2014-----34
32.Moravack (Jan Moravčík)1315-1617------33
33.Dejf (David Chlíbek)1490--30------30
33.Mikebike (Michal Fojta)1484--1911-----30
33.PavelBystrc (Pavel Hanslian)1373---1317----30
33.pawel (Pavel Tůma)1515--30------30
37.Jsemot (Martin Staněk)1487--28------28
38.David1 (David Frydryšek)1558----27----27
39.Castor_Troy (Robert Dvořák)1441--25------25
40.JelenaOstapenko (Pavel Marek)1462-------24-24
41.Eleni (Eleni Sachinidu)1554----23----23
41.Fík (Petr Pavlík)1490-----23---23
41.filipfarnik (Filip Farník)1558--23------23
41.Ivos1 (Ivoš Gottvald)1554----23----23
41.Martina (Martina Sachinidu)1554----23----23
41.Smolík (Pavel Matušinec)1561------23--23
47.muster (Vladimír Hubka)1520--22------22
47.Pavla79 (Pavla Komárková)1450-1111------22
49.Gerhard (Gerhard Lucassen)1558----21----21
49.TripleM (Michal Poľakovský)1601-----21---21
51.Letis (Luboš Létal)1558-------20-20
51.Soukop (Jiří Soukop)1471--20------20
53.Almagro (Haitham Abu-Ghanem)1537-----19---19
53.kurach (Jiří Smejkal)1558-19-------19
53.mates1 (Tomáš Matoušek)1568---19-----19
56.Petr Dee (Petr Ďurďa)1490--18------18
56.rzx (Pavel Vresnak)1557-------18-18
58.Jarda (Jaroslav Zach)1454----16----16
58.JohnhanZ (Jan Blířkovský)1490--16------16
60.david88 (david pavlíček )1475--15------15
60.Martin1 (Martin Hrnčíř)1490-------15-15
60.Ulica (Tomáš Ulica)1490---15-----15
60.Zelí (Slávek Smejkal)1450------15--15
64.Anthekirt (Petr Matějka)1461-----14---14
65.Anicka (Anna Afonina )1490-13-------13
65.joaqueen (Jaromír Fajmon)1453------13--13
67.Anik (Anna Carame)1558-----12---12
67.JindraMi (Jindřich Michálek)1450------12--12
67.Petrg (Petr Groh)1490-12-------12
67.vach4 (Josef Vach)1451-------12-12
71.delpotro (Marek Prochazka)1529------11--11
71.Ivogusa (Ivo Kučera)1321-----11---11
73.Dany (Dana Herzowa)1273--10------10
73.Dubša66 (Luděk Dubšík )1490------10--10
73.hruzicovka (Hana Hrůzová)1490--10------10
73.Kubajs08 (Jakub Dohnálek)1490----10----10