Barevné schéma:

Stolní tenis - 1. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2019-01-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Zahajení
po 28. 01. 18:00
Stav
Uzavřený
Volná místa
8 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Orel (Marek Orel)801831
20
23
2.Správce (Tomáš Kejla)621675
8
22
3.Polot (Tomáš Poloni)531704
1
21
4.Radek_isa (Radek Iša)441573
-7
20
5.Dako (David Konečný)531388
23
19
6.MilanPi (Milan Pišl)441402
1
18
7.Strejda (Jaroslav Bystrý)441419
-11
17
8.miKers13 (michal caletka)351233
17
16
9.Jirka45 (Jiří Prokeš)441255
22
15
10.Chemik (Jiří Pryček)441330
16
14
11.miur (Michael Urbánek)261330
-56
13
12.Bre2 (Jiří Břenek)441359
-17
12
13.Krusty (Tomáš Juříček)161247
-14
11
14.labirhm (Miroslav Hříbal)161273
-20
10

Výsledky

Svycarsky system

1. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
7
miKers13Bre2
-7
11:7 10:12 11:9
3
miurlabirhm
-2
11:13 11:7 11:5
1
OrelJirka45
-1
11:4 11:2
-3
MilanPiSprávce
3
4:11 9:11
-1
ChemikPolot
1
8:11 9:11
-2
Radek_isaKrusty
2
11:5 9:11 11:6
-15
StrejdaDako
9
8:11 9:11

2. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
OrelSprávce
-5
11:7 11:9
4
MilanPiJirka45
-7
11:4 11:3
8
Krustylabirhm
-8
11:5 11:6
-18
miurmiKers13
11
9:11 5:11
-2
ChemikBre2
2
11:6 6:11 6:11
-2
DakoPolot
2
7:11 5:11
4
Radek_isaStrejda
-7
11:6 11:3

3. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
8
Jirka45labirhm
-5
9:11 11:9 12:10
1
OrelmiKers13
1
11:1 11:2
-1
KrustyMilanPi
1
8:11 11:9 4:11
2
Správcemiur
-4
11:5 11:7
5
ChemikDako
-5
4:11 11:5 14:12
1
PolotRadek_isa
-1
6:11 11:7 11:4
-6
Bre2Strejda
11
6:11 10:12

4. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
SprávcemiKers13
-1
11:4 11:8
-18
miurJirka45
18
10:12 7:11
1
OrelPolot
-1
11:9 2:11 11:6
1
Radek_isaMilanPi
1
11:7 9:11 11:7
3
ChemikKrusty
-3
11:7 10:12 11:7
-5
labirhmStrejda
8
6:11 8:11
8
DakoBre2
-8
14:12 11:4

5. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
8
miKers13Jirka45
-13
11:8 11:4
-5
PolotSprávce
5
11:8 8:11 7:11
3
OrelRadek_isa
-3
11:5 12:10
-6
MilanPiChemik
6
11:4 9:11 11:13
5
DakoKrusty
-5
11:9 11:2
5
Strejdamiur
-5
11:2 9:11 11:8
2
Bre2labirhm
-2
11:8 8:11 11:5

6. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
Radek_isamiKers13
-2
11:6 11:8
1
OrelDako
-1
11:3 11:4
-8
KrustyJirka45
14
7:11 8:11
2
SprávceChemik
-2
11:4 11:4
-4
StrejdaPolot
3
2:11 2:11
12
miurBre2
-7
11:9 11:9
5
MilanPilabirhm
-5
11:6 11:8

Play off

O 1 - 4 místo

Zápasy (4): dva vítězné sety o dva míčky
Orel 11:7 11:7 15:13 Orel 5 Správce -5 11:6 11:1 Orel 3 Radek_isa -3 1:11 11:9 11:3 Správce 5 Polot -5 O třetí místo Polot 3:11 10:12 7:11 Radek_isa -5 Polot 5

O 5. - 8. místo

Zápasy (4): dva vítězné sety o dva míčky
Dako 11:8 8:11 14:16 MilanPi -5 Dako 5 11:9 11:7 MilanPi 4 miKers13 -4 15:13 11:7 Dako 9 Strejda -15 O třetí místo Strejda 12:14 9:11 miKers13 -3 Strejda 6

O 9. - 12. místo

Zápasy (4): dva vítězné sety o dva míčky
Bre2 10:12 11:9 11:9 Bre2 2 Chemik -2 9:11 8:11 Jirka45 -8 Bre2 5 11:7 11:6 Chemik 9 miur -15 O třetí místo Jirka45 10:12 11:9 11:9 Jirka45 11 miur -11

O 13. 14. místo

Zápasy (1): tři vítězné sety
labirhm 2:11 11:9 3:11 3:11 Krusty -7 labirhm 7

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bre2 Jiří Břenek

Dako David Konečný

Chemik Jiří Pryček

Jirka45 Jiří Prokeš

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

miur Michael Urbánek

Orel Marek Orel

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Správce Tomáš Kejla

Strejda Jaroslav Bystrý