Barevné schéma:

Stolní tenis - 5. kolo pingpongové ligy 2018 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-5-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
09.05.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
6 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.tajda (Zbyněk Tajovský)801888
49
25
2.Honza (Jan Dvořák)711974
-4
24
3.mahro (Martin Mahrík)621680
37
23
4.Obyš (Ivo Frehar)531587
25
22
5.Zedna (Petr Zednik)531683
-10
21
6.Danuš (Dana Křivánková)441681
10
20
7.Správce (Tomáš Kejla)441590
-11
19
8.Orel (Marek Orel)441753
-22
18
9.Chemik (Jiří Pryček)441404
31
17
10.Bláža61 (Milan Blaškovič)441463
-16
16
11.Polot (Tomáš Poloni)351634
-22
15
12.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)351335
12
14
13.MilanPi (Milan Pišl)351379
-1
13
14.Krusty (Tomáš Juříček)261184
21
12
15.Valach (Jaroslav Vaňatka)171218
-22
11
16.Orlice (Alena Orlová)171308
-73
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-10
Bláža61Obyš
10
7:11 7:11
2
DanušValach
-2
11:3 11:4
-4
SašetkaaSprávce
4
9:11 8:11
4
ChemikOrel
-4
1:11 12:10 3:11
2
tajdaMilanPi
-2
11:6 11:8
1
HonzaOrlice
-1
11:0 11:1
-14
Zednamahro
14
7:11 10:12
1
PolotKrusty
-1
11:4 11:8

2. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-17
OrliceValach
17
7:11 5:11
-2
HonzaDanuš
3
8:11 11:5 11:8
-4
Obyštajda
4
9:11 4:11
16
MilanPiBláža61
-16
11:8 12:10
11
PolotSprávce
-11
11:6 11:9
-7
KrustySašetkaa
7
11:13 4:11
-11
Orelmahro
11
11:9 7:11 6:11
3
ZednaChemik
-3
11:5 11:4

3. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
11
tajdaHonza
-7
11:8 4:11 11:9
-5
SašetkaaObyš
5
4:11 3:11
-1
ValachMilanPi
1
8:11 12:10 7:11
-19
OrliceKrusty
19
6:11 8:11
-3
SprávceZedna
3
11:9 9:11 4:11
16
ChemikBláža61
-16
11:9 11:6
16
DanušOrel
-16
11:7 15:13
-13
Polotmahro
13
4:11 9:11

4. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
HonzaObyš
-2
11:5 11:8
15
KrustyValach
-15
11:9 13:11
-9
OrliceBláža61
9
8:11 3:11
-4
SašetkaaChemik
4
5:11 11:8 7:11
-6
mahrotajda
6
10:12 9:11
4
PolotMilanPi
-4
11:5 11:4
-5
DanušZedna
5
11:5 11:13 7:11
7
OrelSprávce
-7
11:9 16:14

5. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-5
ValachBláža61
5
1:11 7:11
6
tajdaPolot
-6
11:6 11:7
2
Honzamahro
-3
11:9 11:9
4
OrliceSašetkaa
-4
12:10 4:11 13:11
1
KrustyChemik
-1
11:9 8:11 5:11
6
ObyšMilanPi
-6
11:4 11:8
4
DanušSprávce
-4
11:8 8:11 11:5
10
OrelZedna
-10
11:8 11:6

6. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
3
tajdaBláža61
-3
11:4 11:1
-2
HonzaPolot
3
11:9 7:11 11:3
-10
ValachSašetkaa
10
5:11 6:11
-3
Obyšmahro
3
11:9 9:11 9:11
4
DanušChemik
-4
11:3 11:4
1
OrelKrusty
-1
11:6 11:7
4
ZednaMilanPi
-4
11:6 11:2
-5
OrliceSprávce
5
6:11 6:11

7. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
7
tajdaDanuš
-7
11:9 11:9
1
HonzaOrel
1
11:7 9:11 11:2
-3
ValachSprávce
3
2:11 3:11
3
Bláža61Krusty
-3
11:1 11:8
10
ObyšPolot
-10
7:11 11:9 11:7
3
ZednaSašetkaa
-3
11:7 11:6
-13
OrliceMilanPi
13
8:11 0:11
2
Chemikmahro
-2
6:11 11:9 8:11

8. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
12
Bláža61Polot
-12
11:9 9:11 11:9
-7
Danušmahro
7
9:11 11:5 5:11
3
ObyšValach
-3
11:6 11:3
-10
Oreltajda
10
4:11 6:11
-4
ZednaHonza
2
5:11 7:11
-13
OrliceChemik
13
9:11 5:11
-15
MilanPiSašetkaa
15
8:11 4:11
-2
KrustySprávce
2
8:11 8:11

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Danuš Dana Křivánková

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

Krusty Tomáš Juříček

mahro Martin Mahrík

MilanPi Milan Pišl

Obyš Ivo Frehar

Orel Marek Orel

Orlice Alena Orlová

Polot Tomáš Poloni

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Správce Tomáš Kejla

tajda Zbyněk Tajovský

Valach Jaroslav Vaňatka

Zedna Petr Zednik