Barevné schéma:

Stolní tenis - 5. kolo pingpongové ligy 2018 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-5-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
02.05.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
10 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Koliq (Jakub Skrutek)911692
87
21
2.Honza (Jan Dvořák)821977
-14
20
3.Orel (Marek Orel)911773
44
19
4.Romzan (Roman Zetka)551603
-30
18
5.Polot (Tomáš Poloni)551654
-19
17
6.Chemik (Jiří Pryček)371372
19
16
7.ZdenaK (Zdeňka Křížová)731503
8
15
8.Radek_isa (Radek Iša)461440
-50
14
9.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)371322
-1
13
10.Krusty (Tomáš Juříček)371161
24
12
11.Dako (David Konečný)281247
-26
11
12.Valach (Jaroslav Vaňatka)281237
-25
10

Výsledky

Zakladni skupiny

Skupina A

Zápasy (15)
OrelHonzaChemikKrustyRadek_isaValachVSPS+/-VBPB+/-V
Orel 11:9 11:8(20)11:8 11:4(3)11:5 11:8(1)11:2 11:7(5)11:3 11:2(2)1001011056545
Honza9:11 8:11(-12) 11:6 11:8(1)11:3 11:2(1)11:1 11:1(1)11:3 11:4(1)82610550554
Chemik8:11 4:11(-3)6:11 8:11(-1) 11:7 11:6(6)11:8 11:5(17)12:10 11:8(9)642938853
Krusty5:11 8:11(-1)3:11 2:11(1)7:11 6:11(-6) 4:11 11:7 11:9(16)7:11 8:11(-8)29-772115-431
Radek_isa2:11 7:11(-5)1:11 1:11(-1)8:11 5:11(-17)11:4 7:11 9:11(-16) 11:6 12:10(5)38-574108-341
Valach3:11 2:11(-2)3:11 4:11(1)10:12 8:11(-9)11:7 11:8(8)6:11 10:12(-5) 28-668105-371

Skupina B

Zápasy (15)
KoliqPolotRomzanZdenaKDakoSašetkaaVSPS+/-VBPB+/-V
Koliq 13:11 11:6(15)11:8 11:7(14)11:8 13:11(9)11:9 11:8(3)11:5 9:11 11:6(-2)101912390335
Polot11:13 6:11(-15) 11:9 11:7(11)11:7 11:9(7)11:3 11:4(2)11:4 11:3(3)82610570354
Romzan8:11 7:11(-14)9:11 7:11(-11) 6:11 11:7 11:2(2)11:6 11:4(3)11:1 11:5(4)65110380233
ZdenaK8:11 11:13(-9)7:11 9:11(-7)11:6 7:11 2:11(-2) 11:6 10:12 11:9(-1)6:11 11:2 11:5(1)58-3115119-42
Dako9:11 8:11(-3)3:11 4:11(-2)6:11 4:11(-3)6:11 12:10 9:11(1) 11:9 9:11 11:9(8)39-692127-351
Sašetkaa5:11 11:9 6:11(2)4:11 3:11(-3)1:11 5:11(-4)11:6 2:11 5:11(-1)9:11 11:9 9:11(-8) 310-782134-520

Finalove skupiny

Masters

Zápasy (15)
HonzaKoliqOrelRomzanPolotChemikVSPS+/-VBPB+/-V
Honza 9:11 10:12(-14)11:7 11:7(3)11:8 11:4(2)11:6 11:8(2)11:7 11:8(1)82610778294
Koliq11:9 12:10(23) 9:11 11:8 5:11(-2)11:5 11:7(14)11:4 11:4(15)11:5 6:11 11:6(-2)93612091294
Orel7:11 7:11(-5)11:9 8:11 11:5(2) 11:2 11:5(9)11:9 2:11 11:2(4)11:2 11:4(3)84411282304
Romzan8:11 4:11(-3)5:11 7:11(-14)2:11 5:11(-9) 11:2 2:11 11:7(8)11:4 11:6(4)47-37796-192
Polot6:11 8:11(-3)4:11 4:11(-15)9:11 11:2 2:11(-4)2:11 11:2 7:11(-8) 11:4 11:8(3)48-486104-181
Chemik7:11 8:11(-1)5:11 11:6 6:11(2)2:11 4:11(-3)4:11 6:11(-4)4:11 8:11(-3) 110-965116-510

Challenger

Zápasy (15)
ZdenaKRadek_isaSašetkaaKrustyDakoValachVSPS+/-VBPB+/-V
ZdenaK 13:11 11:7(12)12:10 7:11 11:9(1)11:8 11:7(3)11:7 11:5(5)11:9 11:9(5)101912093275
Radek_isa11:13 7:11(-12) 11:7 9:11 8:11(-12)11:4 11:8(3)11:6 11:7(6)11:6 8:11 11:9(-1)752120104163
Sašetkaa10:12 11:7 9:11(-1)7:11 11:9 11:8(12) 12:14 12:14(-19)11:6 11:8(11)11:9 11:9(10)75212711893
Krusty8:11 7:11(-3)4:11 8:11(-3)14:12 14:12(19) 12:10 11:9(17)5:11 4:11(-8)46-287109-222
Dako7:11 5:11(-5)6:11 7:11(-6)6:11 8:11(-11)10:12 9:11(-17) 11:9 11:9(12)28-680107-271
Valach9:11 9:11(-5)6:11 11:8 9:11(1)9:11 9:11(-10)11:5 11:4(8)9:11 9:11(-12) 38-5102105-31

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Dako David Konečný

Franta František Křivánek

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

Koliq Jakub Skrutek

Krusty Tomáš Juříček

Orel Marek Orel

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Romzan Roman Zetka

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Valach Jaroslav Vaňatka

ZdenaK Zdeňka Křížová