Color scheme:

Table tennis - 12. kolo pingpongové ligy 2018 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2018-12-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Start
Mon 03. 12. 6:30 PM
State
Closed
Available
0 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)701745
45
31
2.tajda (Zbyněk Tajovský)611862
12
30
3.Radek_isa (Radek Iša)521551
22
29
4.Bažin (Ondřej Svoboda)521472
57
28
5.Honza (Jan Dvořák)431975
-33
27
6.mahro (Martin Mahrík)431629
-5
26
7.Bláža61 (Milan Blaškovič)431472
-1
25
8.Správce (Tomáš Kejla)431622
5
24
9.Jahu (Ondřej Vala)431419
2
23
10.MilanPi (Milan Pišl)431398
2
22
11.Bobeš (Roman Polák)431499
7
21
12.Bafiky (Lenka Šoukalová)341290
9
20
13.Tom384 (Tomáš Horázný)341523
-2
19
14.Polot (Tomáš Poloni)341644
-18
18
15.Gibbon (Radovan Beňo)341401
-9
17
16.Ledňáček říční (Pavel Vranka)341274
3
16
17.PetraS (Petra Skrutková)341358
-7
15
18.Pavca (Pavel Dobřenský)341414
-11
14
19.Krusty (Tomáš Juříček)251261
-19
13
20.Chemik (Jiří Pryček)251331
-17
12
21.miKers13 (michal caletka)161217
-10
11
22.volný los (volný los)07877
-3
10

Results

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
Bláža61PetraS
-5
11:4 11:5
2
tajdaBobeš
-2
11:6 11:5
1
BafikyTom384
-1
7:11 11:7 5:11
13
BažinPavca
-8
11:9 11:7
2
Lukas12MilanPi
-2
11:2 11:4
1
HonzaChemik
1
11:5 11:1
1
PolotmiKers13
-1
11:7 11:2
3
mahroJahu
-4
11:6 11:6
3
Radek_isaLedňáček říční
-3
11:3 11:8
3
SprávceGibbon
-3
11:7 11:8
-2
Krustyvolný los
2
11:9 5:11 11:9

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
KrustyBobeš
3
9:11 4:11
-1
BafikyPavca
1
11:3 5:11 3:11
-6
ChemikMilanPi
6
10:12 11:13
-13
HonzaLukas12
13
8:11 9:11
9
PetraSJahu
-11
11:5 11:4
-2
volný losmiKers13
2
9:11 9:11
-4
Bláža61Polot
4
9:11 9:11
2
tajdaRadek_isa
-2
11:8 11:6
10
BažinTom384
-6
3:11 12:10 11:7
-1
Ledňáček říčníGibbon
1
10:12 11:3 6:11
8
Správcemahro
-8
11:4 11:5

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
miKers13MilanPi
1
11:8 11:13 6:11
5
PavcaKrusty
-5
13:11 11:4
4
tajdaPolot
-4
11:8 11:9
6
Lukas12Správce
-6
11:3 11:4
-6
Bláža61Tom384
6
9:11 9:11
-4
PetraSRadek_isa
4
8:11 7:11
1
HonzaBažin
-1
11:3 11:3
7
Bobešmahro
-7
11:9 6:11 11:9
-1
BafikyGibbon
1
11:8 3:11 3:11
1
Ledňáček říčnívolný los
-1
11:9 11:9
8
JahuChemik
-6
11:3 11:7

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
11
Lukas12tajda
-11
11:7 15:13
-4
KrustyLedňáček říční
4
11:9 6:11 9:11
-2
HonzaPolot
2
7:11 11:7 11:9
9
Radek_isaSprávce
-9
11:9 11:9
-4
Bláža61mahro
4
5:11 8:11
5
PetraSmiKers13
-5
11:2 11:5
5
BobešMilanPi
-5
11:3 11:8
6
BažinGibbon
-4
11:9 7:11 11:9
-1
BafikyJahu
1
11:6 11:13 6:11
5
Tom384Pavca
-5
11:8 11:8
1
Chemikvolný los
-1
11:9 11:9

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
11
tajdaHonza
-11
11:7 13:11
-5
ChemikBláža61
5
6:11 4:11
-1
volný losBafiky
1
9:11 9:11
4
Lukas12Radek_isa
-4
11:7 11:7
-4
Tom384Bobeš
4
11:8 8:11 10:12
-8
Polotmahro
8
8:11 8:11
3
KrustymiKers13
-3
11:7 7:11 11:6
-6
PetraSBažin
11
8:11 7:11
-2
Ledňáček říčníSprávce
2
5:11 3:11
-7
MilanPiJahu
9
4:11 6:11
3
PavcaGibbon
-3
11:8 6:11 11:8

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
ChemikmiKers13
-1
11:3 6:11 11:6
-1
volný losMilanPi
1
9:11 9:11
3
Lukas12Bobeš
-3
12:10 11:4
1
tajdaBažin
-2
11:6 11:6
-1
Tom384mahro
1
7:11 11:9 8:11
7
BafikyKrusty
-7
11:7 11:9
2
Bláža61Gibbon
-2
11:7 9:11 11:8
-9
PetraSLedňáček říční
9
11:13 7:11
-10
HonzaSprávce
10
11:6 7:11 9:11
-1
PolotPavca
1
6:11 11:4 11:5
-7
JahuRadek_isa
5
10:12 8:11

7. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
Lukas12mahro
-6
13:11 11:7
-3
ChemikPetraS
3
9:11 12:10 10:12
3
tajdaSprávce
-3
11:9 15:13
1
HonzaTom384
-1
11:5 11:5
-12
PolotBažin
20
8:11 9:11
-7
BobešRadek_isa
7
5:11 8:11
3
BafikymiKers13
-3
14:12 9:11 11:6
-5
Ledňáček říčníJahu
6
6:11 6:11
8
MilanPiPavca
-8
14:12 11:9
1
Bláža61volný los
1
11:9 11:9
-1
KrustyGibbon
1
11:8 9:11 6:11

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bafiky Lenka Šoukalová

Bažin Ondřej Svoboda

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Chemik Jiří Pryček

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Jahu Ondřej Vala

Krusty Tomáš Juříček

Lukas12 Lukáš Mrkvica

mahro Martin Mahrík

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Správce Tomáš Kejla

tajda Zbyněk Tajovský

Tom384 Tomáš Horázný

volný los volný los