Color scheme:

Tennis - double - MULTILIGA - SportObchod CUP 4hry

Turnaj 4her MULTILIGA

Turnaj je součástí turnajové série Tenis čtyřhry 2017.

Start
Sat 18. 11. 9:30 AM
State
Closed
Available
7 (4 náhrad.)
Max. players/teams
20 (4 náhrad.)

Výsledné pořadí: 1. SlavMar (Martin Mikulášek, Slávek Smejkal) Hustopeče, Modřice 2. Předáci (Přemysl Cendelín, David Novák) Hustopeče, Čejkovice 3. ČT Černý Trojčák (Michal Černý, Lubomír Trojčák) Bílovice, Líšeň 4. JC-Tenis (Jan Cabák, Gerhard Lucassen) Brno 5. Bojanovice (Robert Salajka a Libor Bohún ) 6. RYKO TEAM (Miroslav Komenda, Antonín Rychlovský) Čejkovice 7. Ceca1978 (Petr Chocholouš, Milan Říha) Líšeň 8. Soho (Petr Honzík, Jiří Soukop) Brno, Lelekovické víno Challenger : 1. STC (Ivo Verner, David Silný) Brno 2. Flinta (Pavel Marek, Martin Pagáč) Brno, Líšeň 3. Bílý tesák (Martin Nehyba, Pavel Peška) Modřice 4. Černá hora (Jakubec Přemysl, Menoušek Stanislav) ČH 5. Čistá hra (Ariana Habrová, Tomáš Tauš) Bílovice, Brno

Fotogalerie: https://www.facebook.com/pg/MULTILIGA/photos/?tab=album&album_id=2144439358915598

Place

Sportovní areál TennisLinden
Voříškova 59
Brno
623 00

Více informací o sportovním areálu: Sportovní areál TennisLinden

Organizer

Michal Černý

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Michal Černý. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Results

Skupiny

Skupina A

Zápasy (6)
SlavMarBojanoviceSTCČistá hraVBPB+/-V
SlavMar 6:47:56:1191093
Bojanovice4:6 6:26:016882
STC5:72:6 6:11314-11
Čistá hra1:60:61:6 218-160

Skupina B

Zápasy (3)
Ceca1978SohoFlintaVBPB+/-V
Ceca1978 6:36:312662
Soho3:6 6:39901
Flinta3:63:6 612-60

Skupina C

Zápasy (3)
PředáciRYKO-TEAMBílý tesák VBPB+/-V
Předáci 7:66:313942
RYKO-TEAM6:7 6:3121021
Bílý tesák 3:63:6 612-60

Skupina D

Zápasy (3)
JC-TenisČerný TrojčákČerná horaVBPB+/-V
JC-Tenis 7:56:213762
Černý Trojčák5:7 6:4111101
Černá hora2:64:6 612-60

Play-off

Masters

Masters o 5.-8.místo

Zápasy (3): jeden vítězný set

Challenger o 9.-13.místo

Zápasy (0): jeden vítězný set
HomeAwayResult

Turnaje se zúčastnili

Bílý tesák Petr Dostál , Martin Nehyba

Bojanovice Libor Bohún, Robert Salajka

Ceca1978 Petr Chocholouš, Milan Říha

Černá hora Stanislav Menoušek, Přemysl Jakubec

Černý Trojčák Lubomír Trojčák, Michal Černý

Čistá hra Tomáš Tauš, Ariana Habrová

Flinta Pavel Marek, Martin Pagáč

JC-Tenis Gerhard Lucassen, Jan Cabák

Předáci David Novák, Přemysl Cendelín

RYKO-TEAM Antonín Rychlovský, Miroslav Komenda

SlavMar Slávek Smejkal, Martin Mikulášek

Soho Petr Honzík, Jiří Soukop

STC David Silný, Ivo Verner