Color scheme:

Table tennis - 2. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě. Zahájení turnaje v 18:00. Nicméně tolerovaný příchod je stále i v 18:30.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-2-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Mon 11. 02. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (11 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Polot (Tomáš Poloni)511699
24
35
2.tajda (Zbyněk Tajovský)511843
-5
34
3.koStka (Karel Teplý )511465
17
33
4.Orel (Marek Orel)421759
-1
32
5.Zedna (Petr Zednik)421679
5
31
6.harryhavana (Václav Rybák)421671
-5
30
7.Bláža61 (Milan Blaškovič)421500
5
29
8.Romzan (Roman Zetka)421640
1
28
9.RS (Roman Streit)331545
10
27
10.Macek (Kuba Nosek)331328
18
26
11.Chemik (Jiří Pryček)331358
21
25
12.Gibbon (Radovan Beňo)331395
-12
24
13.MK (Michaela Kupčíková)331523
1
23
14.MilanPi (Milan Pišl)331418
5
22
15.Jen (Jan Křiva)331424
-5
21
16.Jirka45 (Jiří Prokeš)331266
13
20
17.Bre2 (Jiří Břenek)331325
-8
19
18.dasha (Dagmar Šuláková)331443
-19
18
19.Fčelař (Pavel Havránek)241391
-24
17
20.Krusty (Tomáš Juříček)241249
-1
16
21.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)241280
-9
15
22.miKers13 (michal caletka)241265
3
14
23.Strejda (Jaroslav Bystrý)241379
-16
13
24.Dako (David Konečný)241363
-14
12
25.MiŠ (Milan Škrhák)151084
-10
11
26.volný los (volný los)06846
-8
10

Results

Svycar

1. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
MKSašetkaa
-3
11:9 11:7
9
ChemikFčelař
-15
12:10 12:10
10
miKers13Gibbon
-10
11:9 11:9
3
harryhavanaMacek
-2
17:15 16:14
4
koStkaJirka45
-4
11:3 11:5
-4
Bláža61dasha
7
11:6 10:12 6:11
-1
Bre2tajda
1
5:11 10:12
-2
DakoPolot
2
6:11 14:16
3
ZednaJen
-3
11:9 11:8
1
MilanPiRomzan
-1
5:11 12:10 5:11
-1
MiŠRS
1
3:11 3:11
1
OrelKrusty
-1
11:8 11:5
-1
volný losStrejda
1
9:11 9:11

2. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
RSkoStka
-6
12:10 11:7
6
ChemikmiKers13
-6
11:5 11:7
3
MiŠvolný los
-3
11:9 11:9
5
Jirka45Sašetkaa
-5
5:11 11:2 12:10
-6
Strejdadasha
10
10:12 14:16
-2
KrustyBre2
2
10:12 11:7 6:11
-5
Bláža61Romzan
5
8:11 6:11
10
MacekGibbon
-10
11:7 11:8
5
DakoJen
-5
11:3 4:11 11:4
9
Oreltajda
-9
11:5 11:9
-4
Zednaharryhavana
6
11:9 7:11 12:14
4
PolotMK
-4
11:8 11:6
4
MilanPiFčelař
-6
11:5 5:11 11:9

3. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
volný losKrusty
1
9:11 9:11
1
GibbonSašetkaa
-1
5:11 11:5 11:7
10
Chemikdasha
-17
11:9 11:8
-2
MiŠJen
2
5:11 5:11
-3
RSOrel
3
9:11 9:11
2
Bláža61Fčelař
-3
8:11 11:5 11:7
-1
MacekkoStka
1
7:11 11:5 9:11
9
Jirka45Bre2
-9
13:11 11:9
-7
DakoMilanPi
7
5:11 8:11
-1
Strejdatajda
1
5:11 7:11
7
ZednaRomzan
-7
11:6 11:8
4
Polotharryhavana
-6
11:9 9:11 11:9
3
MKmiKers13
-3
11:6 11:9

4. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
OrelChemik
-1
11:7 11:8
-1
volný losSašetkaa
1
9:11 9:11
7
MKharryhavana
-11
11:2 6:11 12:10
10
FčelařBre2
-6
11:6 15:13
4
DakoGibbon
-4
7:11 11:8 11:8
-4
MiŠmiKers13
4
12:14 7:11
7
PolotZedna
-7
11:6 11:7
5
Bláža61Strejda
-5
11:7 11:7
-5
MacekJirka45
5
11:7 6:11 6:11
5
RSMilanPi
-5
11:5 11:4
3
tajdaRomzan
-3
11:6 11:9
1
KrustyJen
1
2:11 11:9 6:11
-13
dashakoStka
8
7:11 8:11

5. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
OrelPolot
6
5:11 11:8 6:11
3
Bláža61miKers13
-3
11:1 11:4
-1
volný losBre2
1
9:11 9:11
-2
MiŠStrejda
2
10:12 4:11
4
GibbonKrusty
-4
11:0 11:8
9
MacekDako
-9
11:7 11:8
2
RStajda
-2
7:11 11:9 3:11
-1
Jirka45harryhavana
2
6:11 6:11
4
ZednaMK
-4
11:8 11:6
-3
MilanPiJen
3
9:11 11:6 8:11
6
SašetkaaFčelař
-11
11:7 6:11 11:7
-7
dashaRomzan
4
7:11 17:19
-1
ChemikkoStka
1
11:8 6:11 9:11

6. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
Bláža61MK
-4
11:8 8:11 11:8
1
Polottajda
1
9:11 11:9 9:11
-1
volný losFčelař
1
9:11 9:11
-9
OrelkoStka
9
11:5 12:14 8:11
-4
MiŠKrusty
4
4:11 3:11
7
MacekSašetkaa
-7
11:6 11:9
-1
RSharryhavana
1
11:7 7:11 7:11
-1
Jirka45MilanPi
1
11:8 4:11 8:11
-5
DakoBre2
5
11:8 8:11 8:11
-7
StrejdaGibbon
7
4:11 4:11
2
ZednaChemik
-2
11:7 11:9
1
miKers13dasha
1
11:9 9:11 9:11
-3
JenRomzan
3
5:11 7:11

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Bre2 Jiří Břenek

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

dasha Dagmar Šuláková

Fčelař Pavel Havránek

Gibbon Radovan Beňo

Jen Jan Křiva

Jirka45 Jiří Prokeš

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

Macek Kuba Nosek

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

MK Michaela Kupčíková

Orel Marek Orel

Polot Tomáš Poloni

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

tajda Zbyněk Tajovský

Zedna Petr Zednik