Color scheme:

Table tennis - 12. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2018-12-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Start
Mon 17. 12. 6:30 PM
State
Closed
Available
2 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)801798
25
29
2.Správce (Tomáš Kejla)621640
23
28
3.mahro (Martin Mahrík)621639
10
27
4.Radek_isa (Radek Iša)531559
8
26
5.Zedna (Petr Zednik)531674
-15
25
6.Holly (František Holoubek)531553
3
24
7.PetraS (Petra Skrutková)531400
31
23
8.Voky (Václav Vokálek)441484
0
22
9.Bláža61 (Milan Blaškovič)441474
2
21
10.MilanPi (Milan Pišl)441398
-6
20
11.Pavca (Pavel Dobřenský)441416
2
19
12.LukeB (Lukas Bartosek)441447
-14
18
13.Dako (David Konečný)441355
-3
17
14.Plichta (Rosťa Geržičák)441423
11
16
15.Macek (Kuba Nosek)441353
8
15
16.Chemik (Jiří Pryček)351327
-6
14
17.david68 (David Hořínek)261409
-25
13
18.miKers13 (michal caletka)261214
-3
12
19.Jirka45 (Jiří Prokeš)171260
-79
11
20.volný los (volný los)08870
-7
10

Results

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
Bláža61Dako
-5
11:5 11:7
-2
Chemikmahro
2
3:11 4:11
-2
david68Lukas12
2
1:11 2:11
5
PetraSPavca
-5
10:12 11:4 11:6
7
PlichtaRadek_isa
-7
11:9 4:11 11:7
6
SprávceHolly
-6
11:7 11:5
-12
Jirka45Macek
7
9:11 5:11
-3
miKers13LukeB
5
10:12 14:16
-2
MilanPiZedna
2
5:11 6:11
1
Vokyvolný los
1
11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-4
DakoHolly
4
5:11 4:11
6
PetraSVoky
-6
11:13 11:7 11:9
5
Lukas12mahro
-5
11:4 11:1
3
SprávceMacek
-3
11:5 11:4
-1
volný losdavid68
1
9:11 9:11
-6
ChemikMilanPi
6
10:12 6:11
3
ZednaBláža61
-3
11:6 11:6
4
LukeBPlichta
-3
6:11 11:6 11:9
-17
Jirka45miKers13
10
5:11 5:11
-5
PavcaRadek_isa
5
8:11 6:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
Lukas12Správce
-4
11:5 11:6
-6
david68Macek
6
11:9 10:12 10:12
-13
ZednaPetraS
13
11:13 11:13
7
PavcaMilanPi
-7
13:11 11:6
-1
volný losDako
1
9:11 9:11
8
ChemikJirka45
-13
11:6 11:5
-6
Bláža61Holly
6
9:11 5:11
-9
LukeBRadek_isa
6
2:11 13:15
-3
miKers13Voky
3
2:11 4:11
3
mahroPlichta
-3
11:4 11:9

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
Lukas12PetraS
-1
13:11 11:8
2
Jirka45volný los
-1
11:9 11:9
2
ZednaSprávce
-2
5:11 11:4 11:9
8
DakoMilanPi
-8
14:12 13:11
4
Radek_isaHolly
-4
9:11 11:9 11:9
3
Bláža61miKers13
-3
11:4 11:6
10
MacekLukeB
-17
11:9 12:10
-4
david68Pavca
4
11:9 10:12 6:11
-1
Vokymahro
1
11:5 5:11 12:14
-2
ChemikPlichta
2
4:11 11:9 7:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-4
PetraSRadek_isa
4
5:11 5:11
-6
ZednaLukas12
6
6:11 11:13
6
Bláža61Pavca
-6
11:4 12:10
4
MilanPimiKers13
-4
11:7 11:6
-2
Macekmahro
2
4:11 7:11
9
LukeBDako
-5
11:6 11:6
-9
Jirka45david68
5
2:11 4:11
-2
VokyHolly
2
16:18 11:8 5:11
1
Chemikvolný los
-1
11:9 11:9
4
SprávcePlichta
-4
11:7 11:4

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
Lukas12Radek_isa
-3
11:2 11:6
-2
volný losmiKers13
2
9:11 9:11
6
PavcaJirka45
-10
12:10 11:8
9
mahroZedna
-9
11:7 12:10
5
SprávceBláža61
-5
12:10 11:1
-7
MacekPetraS
7
9:11 6:11
-9
LukeBHolly
6
9:11 8:11
-6
DakoPlichta
6
7:11 8:11
-8
david68MilanPi
8
9:11 9:11
4
VokyChemik
-4
11:6 11:3

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
Lukas12Voky
-2
11:3 11:6
-8
mahroSprávce
8
6:11 7:11
1
ChemikmiKers13
-1
3:11 11:3 13:11
5
Bláža61Radek_isa
-5
11:7 9:11 11:9
1
Macekvolný los
-1
11:9 11:9
-5
LukeBZedna
3
7:11 8:11
-12
Jirka45Dako
7
2:11 4:11
8
PetraSMilanPi
-8
11:8 11:8
-8
david68Plichta
8
9:11 9:11
-1
PavcaHolly
1
11:8 8:11 9:11

8. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
Lukas12Plichta
-2
11:4 11:6
3
SprávcePetraS
-3
11:5 11:6
-1
miKers13Dako
1
11:7 7:11 7:11
-6
Hollymahro
6
7:11 8:11
-3
Bláža61Voky
3
11:9 9:11 9:11
-4
MacekRadek_isa
4
9:11 8:11
8
LukeBJirka45
-8
11:6 11:6
3
Zednadavid68
-3
11:9 11:9
1
MilanPivolný los
-1
11:9 11:9
2
PavcaChemik
-2
11:5 5:11 11:4

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

david68 David Hořínek

Holly František Holoubek

Jirka45 Jiří Prokeš

Lukas12 Lukáš Mrkvica

LukeB Lukas Bartosek

Macek Kuba Nosek

mahro Martin Mahrík

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

Plichta Rosťa Geržičák

Radek_isa Radek Iša

Správce Tomáš Kejla

Voky Václav Vokálek

volný los volný los

Zedna Petr Zednik