Barevné schéma:

Stolní tenis - 11. kolo pingpongové ligy 2018 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-11-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
12.11.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
0 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Honza (Jan Dvořák)612050
2
31
2.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)611561
96
30
3.hruzic (Marek Hrůza)521941
-6
29
4.tajda (Zbyněk Tajovský)521889
0
28
5.Píďa (Zdeněk Plšek)431898
-3
27
6.Bobeš (Roman Polák)431524
-1
26
7.Orel (Marek Orel)431792
0
25
8.Polot (Tomáš Poloni)431669
-7
24
9.Romzan (Roman Zetka)431654
-18
23
10.Bre2 (Jiří Břenek)431362
9
22
11.MilanPi (Milan Pišl)431410
11
21
12.Lukyno (Lukáš Řehůřek)431274
13
20
13.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)341310
-2
19
14.Chemik (Jiří Pryček)341345
16
18
15.Ledňáček říční (Pavel Vranka)341300
-15
17
16.Dako (David Konečný)341332
-5
16
17.labirhm (Miroslav Hříbal)341287
6
15
18.Krusty (Tomáš Juříček)341240
13
14
19.Orlice (Alena Orlová)251199
-8
13
20.MiŠ (Milan Škrhák)251119
10
12
21.BangBang (Jan Cingroš)161276
-53
11
22.volný los (volný los)07910
-9
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-1
MiŠBobeš
1
1:11 4:11
-1
LukynoPolot
1
8:11 1:11
-1
Bre2tajda
1
9:11 1:11
1
PíďaDako
-1
11:6 11:6
1
HonzaSašetkaa
1
11:8 11:6
-1
ChemikOrel
1
6:11 6:11
1
Romzanlabirhm
-1
11:5 13:11
8
Lukas12BangBang
-6
11:4 11:4
1
hruzicKrusty
1
11:4 11:2
1
MilanPiOrlice
1
9:11 11:8 11:4
-4
Ledňáček říčnívolný los
2
11:9 9:11 11:9

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
8
SašetkaaDako
-8
11:9 11:8
1
HonzaLedňáček říční
1
11:1 11:4
8
ChemikBre2
-13
11:9 13:11
-4
volný losMiŠ
4
9:11 9:11
6
LukynoOrlice
-6
12:10 11:9
-4
Píďatajda
4
11:9 9:11 7:11
5
OrelRomzan
-5
11:9 11:4
-12
PolotLukas12
19
1:11 9:11
3
Bobešhruzic
-3
6:11 11:7 8:11
5
MilanPilabirhm
-5
11:4 11:6
10
KrustyBangBang
-12
11:4 11:8

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
PolotSašetkaa
-2
11:5 11:5
-5
OrliceDako
5
8:11 8:11
-1
Lukas12Honza
1
9:11 7:11
1
hruzicMilanPi
-1
11:3 11:3
-1
volný losBangBang
2
9:11 9:11
4
Bre2labirhm
-2
8:11 11:6 16:14
-5
ChemikLukyno
5
11:9 8:11 8:11
-4
MiŠLedňáček říční
6
4:11 6:11
2
PíďaBobeš
-2
11:3 11:4
-2
Oreltajda
2
11:9 4:11 4:11
-1
KrustyRomzan
1
4:11 1:11

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
Honzahruzic
-5
11:9 11:5
2
Orlicevolný los
-2
11:9 11:9
4
labirhmMiŠ
-4
11:3 11:3
12
Bre2BangBang
-9
11:1 11:5
-3
LukynoBobeš
3
10:12 5:11
5
PíďaOrel
-5
11:7 11:7
-4
DakoChemik
4
11:0 7:11 2:11
-10
tajdaLukas12
17
11:3 6:11 6:11
7
PolotRomzan
-7
11:6 11:6
-10
Ledňáček říčníMilanPi
6
3:11 3:11
6
KrustySašetkaa
-6
11:9 5:11 11:5

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
LukynoLedňáček říční
-8
11:4 9:11 11:8
-13
BangBangOrlice
10
4:11 2:11
-3
BobešOrel
3
6:11 9:11
-10
HonzaPíďa
10
8:11 5:11
-3
MiŠDako
3
2:11 6:11
3
tajdaPolot
-3
11:7 11:7
-3
Bre2Romzan
2
3:11 5:11
-10
hruzicLukas12
17
9:11 11:9 3:11
2
MilanPiChemik
-2
11:9 8:11 12:10
-3
Krustylabirhm
3
11:8 7:11 6:11
1
Sašetkaavolný los
-1
11:9 11:9

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-4
DakoBobeš
4
8:11 5:11
8
MiŠBangBang
-10
11:7 9:11 11:5
-10
PíďaLukas12
17
3:11 11:6 7:11
1
Honzatajda
-1
10:12 11:3 11:5
-1
LukynoRomzan
1
5:11 3:11
1
OrelMilanPi
-1
11:7 11:8
-3
Polothruzic
3
9:11 3:11
-5
OrliceChemik
5
7:11 7:11
-9
Ledňáček říčníKrusty
6
11:9 8:11 8:11
2
Bre2volný los
-1
11:9 11:9
-8
Sašetkaalabirhm
8
8:11 5:11

7. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-5
BangBangDako
4
6:11 12:10 4:11
1
tajdaMilanPi
-1
11:4 11:4
3
HonzaOrel
-3
11:5 11:6
19
Lukas12Romzan
-12
11:2 11:4
-7
Píďahruzic
7
7:11 7:11
-4
MiŠSašetkaa
4
7:11 2:11
2
Lukynovolný los
-2
11:9 11:9
1
Polotlabirhm
-1
11:7 11:2
4
BobešChemik
-4
11:5 11:7
-5
OrliceLedňáček říční
9
7:11 8:11
8
Bre2Krusty
-5
11:7 14:12

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

BangBang Jan Cingroš

Bobeš Roman Polák

Bre2 Jiří Břenek

Dako David Konečný

Honza Jan Dvořák

hruzic Marek Hrůza

Chemik Jiří Pryček

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

Lukas12 Lukáš Mrkvica

Lukyno Lukáš Řehůřek

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

Orel Marek Orel

Orlice Alena Orlová

Píďa Zdeněk Plšek

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

Sašetkaa Alexandra Fuxová

tajda Zbyněk Tajovský

volný los volný los