Barevné schéma:

Pinec mixy 2019

Série turnajů stolního tenisu v mixovaných čtyřhrách. Vyhodnocuje se nejlepší jednotlivec - tzn. nejlepší parťák :-)

2. kolo pingpongové ligy 2019 - mixované čtyřhry

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina

Zahájení
pá 01. 03. 18:00
Přihlašovat se do
pá 01. 03. 18:00
Volných míst
11 (5 náhrad.)
Max. hráčů
28 (5 náhrad.)

80,00 Kč

PořadíHráč/týmRatingZměna ratinguLedÚnoBody
1.Polot (Tomáš Poloni)173137 303565
2.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)193176 333164
2.Orel (Marek Orel)17996 323264
4.tajda (Zbyněk Tajovský)1886-22 293463
5.Píďa (Zdeněk Plšek)19033 323062
6.MK (Michaela Kupčíková)1547160 302757
6.Romzan (Roman Zetka)164210 292857
8.Bláža61 (Milan Blaškovič)151826 262955
8.RS (Roman Streit)157115 282755
10.koStka (Karel Teplý )147210 183351
10.Zedna (Petr Zednik)171132 203151
12.Bažin (Ondřej Svoboda)150135 311950
13.Gibbon (Radovan Beňo)14143 222446
13.LukeB (Lukas Bartosek)14544 262046
15.MilanPi (Milan Pišl)142020 202545
15.Pavca (Pavel Dobřenský)14227 271845
15.Správce (Tomáš Kejla)167710 222345
18.Chemik (Jiří Pryček)135133 192544
18.Macek (Kuba Nosek)135717 182644
18.Voky (Václav Vokálek)150713 232144
21.Dako (David Konečný)13838 192241
22.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1279-21 211940
23.Jen (Jan Křiva)1422-3 172138
24.Bre2 (Jiří Břenek)1343-56 181937
25.Jirka45 (Jiří Prokeš)12620 152035
25.Krusty (Tomáš Juříček)12481 161935
25.PetraS (Petra Skrutková)1416-14 211435
25.Strejda (Jaroslav Bystrý)1389-84 191635
29.miKers13 (michal caletka)124467 171532
30.Danuš (Dana Křivánková)1690-5 31-31
31.harryhavana (Václav Rybák)17204 -3030
32.Pavlis (Pavel Rohánek)1383-4 131629
33.Radek_isa (Radek Iša)1573-4 28-28
34.labirhm (Miroslav Hříbal)1262-60 141327
34.Patrik (Patrik Božík)1821-16 27-27
36.Hubal (Lukáš Hubatka)167425 -2626
37.dasha (Dagmar Šuláková)1447-18 -2424
38.MiŠ (Milan Škrhák)1059-37 121123
39.Jahu (Ondřej Vala)139117 -2222
40.david68 (David Hořínek)14268 -2121
41.volný los (volný los)765-6 101020
42.Lukyno (Lukáš Řehůřek)1265-5 -1717
42.pavelhavr (Pavel Havránek)1387-23 -1717
44.miur (Michael Urbánek)1269-117 13-13
45.Angelika (Angelika Viktorinová)1210-28 -1212
46.Hali (Milan Halenár)1248-47 11-11
47.Ledňáček říční (Pavel Vranka)1233-24 10-10