Color scheme:

Table tennis - 4. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě. Zahájení turnaje v 18:00. Nicméně tolerovaný příchod je stále i v 18:30.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-4-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Mon 29. 04. 6:00 PM
State
Closed
Available
2 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Píďa (Zdeněk Plšek)801894
13
29
2.Orel (Marek Orel)711736
10
28
3.harryhavana (Václav Rybák)531690
8
27
4.Tom384 (Tomáš Horázný)531575
6
26
5.Bobeš (Roman Polák)531514
21
25
6.RS (Roman Streit)531533
2
24
7.Obyš (Ivo Frehar)531596
10
23
8.Strejda (Jaroslav Bystrý)531333
13
22
9.Radek_isa (Radek Iša)441594
-13
21
10.Bažin (Ondřej Svoboda)441570
8
20
11.koStka (Karel Teplý )441419
-7
19
12.Bláža61 (Milan Blaškovič)441492
-15
18
13.Jirka45 (Jiří Prokeš)441252
29
17
14.Jen (Jan Křiva)351403
-14
16
15.Dako (David Konečný)351318
6
15
16.DarebaX (Zbyněk Světnica)351426
-17
14
17.MilanPi (Milan Pišl)351394
4
13
18.Bre2 (Jiří Břenek)261329
-35
12
19.Krusty (Tomáš Juříček)171205
-18
11
20.volný los (volný los)08844
1
10

Results

Svycar

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
Bláža61Obyš
6
7:11 6:11
-4
DakoBobeš
4
9:11 9:11
4
BažinBre2
-4
11:6 11:4
11
Jirka45koStka
-11
12:10 11:8
1
OrelTom384
-1
8:11 11:6 11:6
4
harryhavanaRS
-4
11:9 11:9
-2
StrejdaRadek_isa
2
7:11 9:11
-1
DarebaXPíďa
1
7:11 4:11
-8
JenMilanPi
8
9:11 7:11
-2
Krustyvolný los
2
11:8 8:11 11:8

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
BažinObyš
3
11:9 7:11 7:11
-6
Bre2DarebaX
7
6:11 7:11
1
OrelKrusty
-1
11:7 11:7
1
PíďaJirka45
1
11:5 11:3
2
Bláža61Jen
-2
9:11 11:6 11:9
3
RSDako
-3
11:6 11:7
6
StrejdakoStka
-6
4:11 11:9 11:6
7
Bobešharryhavana
-7
13:11 7:11 11:9
1
Tom384volný los
1
11:9 11:9
-3
MilanPiRadek_isa
3
7:11 4:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
PíďaObyš
1
11:3 5:11 11:9
1
Bre2volný los
-1
11:8 11:8
1
Tom384DarebaX
-1
11:13 11:6 11:7
10
DakoJen
-10
11:6 11:8
1
koStkaKrusty
1
11:5 11:13 11:7
-1
Radek_isaOrel
1
11:5 5:11 8:11
-4
StrejdaBláža61
4
9:11 6:11
2
RSJirka45
-2
12:10 11:6
-6
BobešBažin
6
7:11 11:13
1
MilanPiharryhavana
-1
13:11 7:11 8:11

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
Jenvolný los
-1
11:9 11:9
1
Bre2Krusty
-1
5:11 11:7 11:8
-1
DakokoStka
1
5:11 11:5 7:11
4
PíďaOrel
-4
11:8 11:8
6
StrejdaDarebaX
-8
10:12 11:6 11:9
-8
Radek_isaBažin
8
9:11 8:11
-3
RSObyš
3
4:11 12:10 2:11
-8
Bláža61Bobeš
8
7:11 6:11
11
Jirka45MilanPi
-11
11:7 11:7
-5
Tom384harryhavana
5
9:11 3:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
volný losDako
1
9:11 9:11
4
JenKrusty
-4
11:7 11:9
2
PíďaBažin
-2
11:6 11:1
-5
Bre2Strejda
5
12:14 11:6 7:11
-3
harryhavanaOrel
3
11:4 8:11 7:11
2
Bláža61koStka
-2
9:11 11:7 11:7
9
RSRadek_isa
-9
11:7 11:8
-2
Jirka45Tom384
2
6:11 4:11
6
ObyšBobeš
-6
11:4 11:5
9
MilanPiDarebaX
-10
11:8 11:7

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-4
JenkoStka
4
7:11 11:7 4:11
-3
StrejdaTom384
3
3:11 1:11
-7
Bre2Jirka45
7
11:8 9:11 9:11
1
volný losDarebaX
1
9:11 9:11
-4
KrustyMilanPi
4
9:11 6:11
1
Píďaharryhavana
1
11:4 4:11 11:6
-2
DakoRadek_isa
2
7:11 6:11
-6
Bláža61Bažin
6
6:11 7:11
-8
RSBobeš
8
5:11 7:11
-5
ObyšOrel
5
11:13 7:11

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
KrustyDarebaX
4
7:11 9:11
-6
Bre2Jen
6
11:13 9:11
2
PíďaTom384
-2
11:8 11:8
-4
DakoStrejda
4
7:11 11:7 14:16
1
Bláža61volný los
1
11:9 11:9
2
RSkoStka
-2
10:12 11:8 11:4
-1
Jirka45Radek_isa
1
5:11 8:11
-5
Obyšharryhavana
5
10:12 8:11
4
OrelBažin
-4
11:5 11:9
5
BobešMilanPi
-5
11:7 11:6

8. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
volný losStrejda
1
9:11 9:11
-4
Bláža61harryhavana
4
0:11 7:11
1
RSJen
-1
11:5 9:11 11:4
4
Jirka45Krusty
-4
11:7 8:11 11:8
1
ObyšMilanPi
1
8:11 11:2 11:6
3
PíďaRadek_isa
-3
11:9 11:4
9
DakoBre2
-9
11:6 11:6
-1
OrelBobeš
1
7:11 13:11 11:6
-7
BažinTom384
7
4:11 9:11
-9
DarebaXkoStka
8
9:11 8:11

9. Kolo

Zápasy (0): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bažin Ondřej Svoboda

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Bre2 Jiří Břenek

Dako David Konečný

DarebaX Zbyněk Světnica

harryhavana Václav Rybák

Jen Jan Křiva

Jirka45 Jiří Prokeš

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

MilanPi Milan Pišl

Obyš Ivo Frehar

Orel Marek Orel

Píďa Zdeněk Plšek

Radek_isa Radek Iša

RS Roman Streit

Strejda Jaroslav Bystrý

Tom384 Tomáš Horázný

volný los volný los