Color scheme:

Table tennis - 4. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě. Zahájení turnaje v 18:00. Nicméně tolerovaný příchod je stále i v 18:30.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-4-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Tue 16. 04. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Hubal (Lukáš Hubatka)611549
51
31
2.harryhavana (Václav Rybák)611682
11
30
3.Břeťa (Břetislav Vondál)521468
54
29
4.tajda (Zbyněk Tajovský)521844
-18
28
5.Správce (Tomáš Kejla)521649
-1
27
6.Polot (Tomáš Poloni)431683
-17
26
7.Bažin (Ondřej Svoboda)431562
8
25
8.Radek_isa (Radek Iša)431607
-5
24
9.RS (Roman Streit)431525
0
23
10.Gibbon (Radovan Beňo)431433
5
22
11.Chemik (Jiří Pryček)431376
5
21
12.DarebaX (Zbyněk Světnica)341426
10
20
13.Bobeš (Roman Polák)341493
2
19
14.Jen (Jan Křiva)341417
4
18
15.Bláža61 (Milan Blaškovič)341507
-23
17
16.MilanPi (Milan Pišl)341406
-6
16
17.dasha (Dagmar Šuláková)341438
-7
15
18.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)251285
14
14
19.Hana (Hana Kellnerová)251397
-24
13
20.Jirka45 (Jiří Prokeš)251262
-1
12
21.Strejda (Jaroslav Bystrý)251337
-18
11
22.knihovník (Jan Sak)071092
-17
10

Results

Svycarsky system

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-2
tajdaBobeš
2
7:11 11:7 11:4
5
BažinGibbon
-5
11:9 11:6
-1
Bláža61harryhavana
1
9:11 11:9 6:11
-3
Jirka45Hubal
4
8:11 7:11
-8
Radek_isaJen
8
12:14 11:8 5:11
-4
knihovníkSašetkaa
4
3:11 1:11
-4
RSPolot
4
9:11 5:11
-5
dashaChemik
5
6:11 11:4 10:12
1
DarebaXSprávce
-1
9:11 11:7 9:11
-7
HanaBřeťa
7
11:9 5:11 6:11
-3
StrejdaMilanPi
3
2:11 15:13 8:11

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
BažinHubal
-8
11:7 11:3
-4
Jirka45Gibbon
4
7:11 8:11
-1
knihovníkRS
1
4:11 3:11
-1
SašetkaaPolot
1
5:11 6:11
-6
StrejdaHana
10
14:16 4:11
-8
Bláža61Bobeš
8
9:11 6:11
-11
tajdaharryhavana
11
8:11 9:11
-4
MilanPiBřeťa
6
11:6 7:11 11:13
8
dashaSprávce
-8
7:11 12:10 11:9
5
ChemikJen
-5
11:6 6:11 11:6
1
DarebaXRadek_isa
1
4:11 11:6 6:11

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
7
BažinPolot
-7
11:8 8:11 11:9
-6
GibbonHubal
7
10:12 11:13
2
harryhavanaChemik
-2
11:8 11:6
-4
knihovníkJirka45
4
3:11 3:11
15
BřeťaBobeš
-9
11:4 11:6
-7
HanaMilanPi
4
6:11 11:5 5:11
-11
Bláža61Strejda
11
6:11 8:11
-1
RSSašetkaa
1
9:11 11:4 11:5
1
tajdaDarebaX
-1
11:5 11:7
7
dashaJen
-7
11:5 11:8
3
SprávceRadek_isa
-3
11:7 12:14 11:8

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
Bažinharryhavana
1
5:11 11:5 5:11
-4
BřeťaPolot
2
6:11 9:11
-1
knihovníkBláža61
1
5:11 3:11
-4
DarebaXGibbon
3
6:11 11:9 7:11
5
RSMilanPi
-5
11:9 11:4
-4
Jirka45Jen
4
9:11 5:11
-5
StrejdaBobeš
5
6:11 7:11
-12
tajdaSprávce
12
7:11 10:12
-8
HanaChemik
5
5:11 11:8 5:11
2
SašetkaaRadek_isa
-2
9:11 11:4 11:13
-6
dashaHubal
8
5:11 9:11

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
8
harryhavanaPolot
-8
11:9 11:9
-2
knihovníkDarebaX
3
1:11 0:11
1
Jirka45Bláža61
-1
11:5 9:11 10:12
7
BažinRS
-7
13:11 11:6
1
tajdaMilanPi
-1
11:7 11:3
-9
StrejdaSašetkaa
9
4:11 9:11
2
BobešJen
-2
9:11 11:7 11:9
7
HanaGibbon
-4
9:11 11:5 11:3
-4
dashaRadek_isa
4
2:11 7:11
-7
ChemikBřeťa
11
5:11 8:11
13
HubalSprávce
-11
11:9 11:8

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
Bláža61MilanPi
-5
11:5 11:5
-1
harryhavanaBřeťa
2
5:11 11:8 11:8
2
tajdaRS
-2
12:10 11:7
-4
Jirka45DarebaX
5
3:11 6:11
-3
knihovníkStrejda
3
1:11 3:11
-11
PolotHubal
14
6:11 8:11
-1
BobešSprávce
1
11:6 5:11 7:11
-6
BažinRadek_isa
6
9:11 7:11
-8
dashaGibbon
8
9:11 9:11
2
ChemikSašetkaa
-2
13:11 6:11 11:9
-13
HanaJen
8
10:12 10:12

7. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-2
knihovníkMilanPi
2
3:11 0:11
9
Jirka45Strejda
-9
11:9 11:6
1
dashaSašetkaa
1
7:11 11:8 11:8
-11
harryhavanaHubal
13
8:11 9:11
-10
BažinBřeťa
17
6:11 9:11
-3
Radek_isatajda
3
8:11 8:11
-8
Bláža61RS
8
2:11 2:11
2
PolotJen
-2
11:4 11:6
-5
BobešGibbon
5
6:11 11:6 10:12
-6
HanaDarebaX
5
7:11 11:3 5:11
-3
ChemikSprávce
3
9:11 4:11

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bažin Ondřej Svoboda

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Břeťa Břetislav Vondál

Chemik Jiří Pryček

DarebaX Zbyněk Světnica

dasha Dagmar Šuláková

Gibbon Radovan Beňo

Hana Hana Kellnerová

harryhavana Václav Rybák

Hubal Lukáš Hubatka

Jen Jan Křiva

Jirka45 Jiří Prokeš

MilanPi Milan Pišl

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Správce Tomáš Kejla

Strejda Jaroslav Bystrý

tajda Zbyněk Tajovský