Color scheme:

Table tennis - 8. kolo pingpongové ligy 2018 - 4. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2018-8-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Start
Mon 27. 08. 6:30 PM
State
Closed
Available
2 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Petr Zednik

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Petr Zednik. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.tajda (Zbyněk Tajovský)601837
14
29
2.Zedna (Petr Zednik)511696
24
28
3.Polot (Tomáš Poloni)421659
19
27
4.Správce (Tomáš Kejla)421600
8
26
5.MiB (Michal Bezděk)421583
5
25
6.Romzan (Roman Zetka)421680
-2
24
7.Koliq (Jakub Skrutek)421619
0
23
8.Orel (Marek Orel)331727
-14
22
9.mahro (Martin Mahrík)331621
5
21
10.Holy (František Holoubek)331547
-7
20
11.Bláža61 (Milan Blaškovič)331459
0
19
12.MilanPi (Milan Pišl)331363
3
18
13.Dako (David Konečný)331330
12
17
14.RS (Roman Streit)241506
-2
16
15.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)241285
3
15
16.Chemik (Jiří Pryček)241386
-8
14
17.Voky (Václav Vokálek)241459
-8
13
18.Gibbon (Radovan Beňo)241380
-6
12
19.Orlice (Alena Orlová)151293
-19
11
20.MiŠ (Milan Škrhák)061210
-29
10

Results

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
Bláža61Romzan
3
8:11 9:11
1
tajdaChemik
-1
11:5 11:5
-2
MiŠSprávce
2
2:11 0:11
-1
DakoOrel
1
4:11 2:11
2
PolotOrlice
-2
11:0 11:0
-2
SašetkaaKoliq
2
8:11 4:11
-2
MilanPiZedna
2
8:11 6:11
-1
RSmahro
1
10:12 11:9 5:11
1
MiBGibbon
1
11:7 6:11 11:9
9
VokyHoly
-9
11:9 12:10

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
PolotSprávce
-6
11:4 11:5
-2
Oreltajda
2
11:13 11:9 9:11
7
OrliceMiŠ
-7
11:3 11:9
9
KoliqRomzan
-9
11:3 11:5
-5
Bláža61Holy
5
11:13 13:15
5
RSGibbon
-5
11:3 11:2
5
DakoChemik
-5
11:8 5:11 11:3
4
ZednaVoky
-4
11:9 11:3
2
MilanPiSašetkaa
-2
11:7 10:12 11:5
-7
MiBmahro
7
9:11 11:13

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
7
PolotKoliq
-7
11:4 11:6
-4
MiŠBláža61
3
1:11 3:11
-5
HolyRomzan
5
7:11 8:11
5
GibbonSašetkaa
-5
11:6 11:2
2
SprávceOrlice
-3
11:0 11:4
-4
ChemikMiB
4
10:12 8:11
8
DakoMilanPi
-8
11:4 11:8
-7
VokyRS
7
6:11 9:11
-9
OrelZedna
9
10:12 9:11
1
mahrotajda
1
11:9 5:11 7:11

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
RSMiB
6
6:11 6:11
-8
MiŠSašetkaa
7
7:11 5:11
-8
ChemikMilanPi
8
3:11 8:11
-5
OrliceVoky
4
4:11 7:11
-3
SprávceKoliq
3
7:11 11:8 7:11
4
HolyGibbon
-4
11:9 11:8
1
Polottajda
1
6:11 11:8 5:11
-2
Bláža61Orel
2
8:11 8:11
-2
DakoRomzan
2
8:11 10:12
6
Zednamahro
-6
11:6 11:7

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-7
PolotZedna
7
9:11 7:11
8
SašetkaaOrlice
-9
12:10 11:4
-5
MiŠChemik
4
6:11 1:11
-6
RSSprávce
6
7:11 1:11
-8
KoliqMiB
8
7:11 8:11
1
Bláža61Dako
-1
9:11 11:8 11:8
4
OrelHoly
-4
11:8 11:6
5
tajdaRomzan
-5
11:9 11:8
-3
MilanPiGibbon
3
11:13 13:11 8:11
-4
Vokymahro
4
7:11 7:11

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
MiŠHoly
2
3:11 5:11
-7
OrliceChemik
6
6:11 11:13
6
Bláža61Gibbon
-6
12:10 11:1
3
DakoSašetkaa
-3
11:8 4:11 11:1
-6
VokyMilanPi
6
11:9 9:11 8:11
-1
RSKoliq
1
11:7 10:12 9:11
-10
OrelPolot
10
9:11 4:11
4
tajdaZedna
-4
11:8 11:4
-7
MiBSprávce
7
8:11 8:11
2
Romzanmahro
-2
5:11 11:9 11:1

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

Holy František Holoubek

Koliq Jakub Skrutek

mahro Martin Mahrík

MiB Michal Bezděk

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

Orel Marek Orel

Orlice Alena Orlová

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Správce Tomáš Kejla

tajda Zbyněk Tajovský

Voky Václav Vokálek

Zedna Petr Zednik