Color scheme:

Table tennis - 4. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2018-4-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Start
Tue 17. 04. 6:30 PM
State
Closed
Available
6 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.hruzic (Marek Hrůza)801899
22
25
2.Honza (Jan Dvořák)711962
10
24
3.Píďa (Zdeněk Plšek)621840
4
23
4.MiB (Michal Bezděk)531575
4
22
5.Polot (Tomáš Poloni)531603
16
21
6.Obyš (Ivo Frehar)441518
20
20
7.Zedna (Petr Zednik)441691
-16
19
8.Stanley (Stanislav Rejman)441603
-2
18
9.Radek_isa (Radek Iša)441483
0
17
10.Romzan (Roman Zetka)441591
6
16
11.Bláža61 (Milan Blaškovič)441478
-9
15
12.RS (Roman Streit)351449
5
14
13.MilanPi (Milan Pišl)351397
-5
13
14.Chemik (Jiří Pryček)261372
-9
12
15.Krusty (Tomáš Juříček)171193
-12
11
16.Valach (Jaroslav Vaňatka)081313
-32
10

Results

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
Bláža61Radek_isa
-4
7:11 12:10 12:10
3
RomzanValach
-3
11:2 11:5
-2
MiBHonza
2
9:11 3:11
1
ZednaKrusty
-1
11:2 11:4
-1
ChemikPíďa
1
3:11 2:11
-4
RSStanley
4
6:11 5:11
-6
ObyšPolot
6
4:11 4:11
1
hruzicMilanPi
-1
11:7 11:2

2. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
PíďaZedna
-5
11:8 11:9
-2
RomzanHonza
2
3:11 6:11
6
Radek_isaMiB
-6
11:13 11:6 11:4
3
hruzicStanley
-3
11:7 11:6
-5
Bláža61Polot
5
4:11 9:11
7
RSMilanPi
-7
11:8 11:7
4
ObyšValach
-4
11:2 11:3
-4
KrustyChemik
4
4:11 12:14

3. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
HonzaPíďa
-5
11:5 11:7
4
hruzicZedna
-4
11:6 11:4
-8
StanleyRomzan
8
7:11 9:11
5
PolotRadek_isa
-5
11:6 11:6
-7
ValachKrusty
7
11:7 10:12 2:11
5
Bláža61Chemik
-5
11:3 11:9
-6
RSObyš
6
7:11 10:12
-4
MilanPiMiB
4
7:11 12:14

4. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
hruzicHonza
-5
3:11 11:7 11:2
-3
Radek_isaZedna
3
6:11 4:11
-3
PolotPíďa
3
8:11 4:11
5
RomzanBláža61
-5
11:5 11:7
3
RSKrusty
-3
11:6 11:4
3
StanleyChemik
-3
11:2 11:7
-2
ObyšMiB
2
11:5 5:11 10:12
6
MilanPiValach
-6
11:9 11:9

5. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
hruzicPolot
-2
11:5 11:5
-10
ZednaStanley
10
8:11 10:12
5
Radek_isaChemik
-5
11:2 14:12
8
RSBláža61
-8
11:4 11:7
-1
ObyšHonza
1
9:11 1:11
3
PíďaRomzan
-3
11:5 11:9
4
MilanPiKrusty
-4
11:3 11:9
3
MiBValach
-3
11:4 11:4

6. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
7
ObyšRadek_isa
-7
11:8 11:5
-2
StanleyHonza
2
6:11 11:13
-1
RSPolot
1
11:8 4:11 1:11
-3
ValachChemik
3
7:11 11:6 7:11
-2
MilanPiZedna
2
2:11 5:11
7
hruzicPíďa
-7
11:6 11:9
2
Bláža61Krusty
-2
11:6 11:6
4
MiBRomzan
-4
10:12 11:5 11:7

7. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
HonzaPolot
-2
11:5 11:0
-10
StanleyObyš
10
6:11 9:11
-5
ValachRadek_isa
5
6:11 5:11
-3
ChemikMilanPi
3
11:6 6:11 8:11
-3
Bláža61Zedna
3
9:11 0:11
-1
RSPíďa
1
6:11 5:11
2
hruzicRomzan
-2
11:6 11:8
-2
KrustyMiB
2
7:11 6:11

8. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
PíďaMiB
-3
12:10 11:5
1
HonzaRS
-1
11:3 11:7
1
Bláža61Valach
-1
11:6 9:11 11:4
4
StanleyMilanPi
-4
11:9 11:3
2
Obyšhruzic
-2
11:9 7:11 4:11
-6
ZednaPolot
6
5:11 11:8 8:11
-3
KrustyRadek_isa
3
9:11 6:11
1
ChemikRomzan
1
2:11 11:7 8:11

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Chemik Jiří Pryček

Honza Jan Dvořák

hruzic Marek Hrůza

Krusty Tomáš Juříček

MiB Michal Bezděk

MilanPi Milan Pišl

Obyš Ivo Frehar

Píďa Zdeněk Plšek

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Stanley Stanislav Rejman

Valach Jaroslav Vaňatka

Zedna Petr Zednik